Tusk pobił historyczny rekord. Kosmiczne pieniądze za kolację z byłym premierem

Tusk pobił historyczny rekord. Kosmiczne pieniądze za kolację z byłym premierem

Zakończyła się właśnie licytacja kolacji z przewodniczącym Rady Europejskiej i byłym premier Polski Donaldem Tuskiem w ramach 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ostatniej chwili ktoś podbił cenę i pobito historyczny rekord.

Jeszcze wczoraj za kilka chwil z byłym premierem Polski i aktualnym "prezydentem" Europy ktoś chciał zapłacić 150 tysięcy złotych. W ostatniej chwili jednak podbito cenę i finalnie licytacja zakończyła się z wynikiem aż 370 tysięcy złotych! Jest to rekord w 25 letniej historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na razie anonimowy zwycięzca licytacji będzie mógł spędzić z Donaldem Tuskiem dzień w Brukseli, gdzie pozna między innymi rozkład pracy przewodniczącego Rady Europejskiej. Dzień zakończy się uroczystą kolacją i wręczeniem zwycięzcy licytacji pamiątkowego albumu podpisanego przez najbardziej wpływowych polityków Unii Europejskiej.

Dotychczas rekord należał do Pierwszej Damy, której sławne zdjęcie gdy witała się z katolickimi hierarchami wylicytowano za 200 tysięcy złotych. Wcześniej za 100 tysięcy złotych wylicytowano kolację z kapitanem naszej reprezentacji w piłce nożnej, Robertem Lewandowskim.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News