Tusk o audycie rządów PO-PSL: Świento prowda, tys prowda i audyt

Tusk o audycie rządów PO-PSL: Świento prowda, tys prowda i audyt

Dzisiejsze posiedzenie Sejmu było bardzo gorące. Obóz władzy przedstawił wyniki audytu z rządów Platformy Obywatelskiej. Ujawnione przez PiS rewelacje były komentowane przez niemal wszystkich najważniejszych polityków PO. Jako ostatni wydarzenia w Polsce skomentował były premier Polski, Donald Tusk, którego najbardziej obciążają zarzuty PiS. 

Na dzisiejszym posiedzeniu Sejmu, rząd Prawa i Sprawiedliwości przedstawił wyniki audytu z ośmiu lat rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Obecny obóz władzy oskarża w nim swoich poprzedników o sprzeniewierzenie i zmarnotrawienie setek miliardów złotych oraz doprowadzenie Polski do ruiny. Przemówienia szefów resortów w rządzie PiS, w których przedstawili raporty z sytuacji jakie zastali w ministerstwach wywołały ogromne emocje głównie wśród polityków poprzedniej ekipy rządzącej.

ZOBACZ TAKŻE - Gorąco w Sejmie. Premier Szydło: Przez rządy PO Polacy stracili 340 mld zł

Komentarze polityków Platformy skupiły się w zarzucaniu obecnemu obozowi władzy manipulacje oraz posługiwanie się niewiarygodnymi informacjami. Według polityków poprzedniej ekipy rządzącej dzisiejsze wydarzenia w Sejmie zainicjowane przez PiS to nic innego jak próba zatuszowania ostatniego sukcesu opozycji tj. sobotniego marszu zorganizowanego przez KOD i inne formacje opozycyjne.

ZOBACZ TAKŻE - Niesiołowski: W Biblii nie ma nic o Kaczyńskim, bo Mojżesz był uchodźcą

Wieści z Polski dotarły także do Brukseli, były premier Polski i aktualny przewodniczący Rady Europy Donald Tusk, krótko podsumował audyt autorstwa PiS posługując się parafrazą góralskiego przysłowia.

fot. twitter fot. twitter

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh Następny artykuł