Nie żyje uczestnik show TTV. Media przekazały nieoficjalne informacje, jeszcze niedawno wszyscy oglądali go w telewizji

Nie żyje uczestnik show TTV. Media przekazały nieoficjalne informacje, jeszcze niedawno wszyscy oglądali go w telewizji Źródło: Pixabay/_Alicja_

Nie żyje gwiazda jednego z programów TTV. Mężczyzna miał okropny wypadek, niestety nie udało się go uratować. Do przerażających wydarzeń doszło w miejscowości Mrzeżyno w województwie zachodniopomorskim. Ujawniono nieoficjalne informacje, okropne sceny.

Gwiazda jednego z programów TTV nie żyje. W miejscowości Mrzeżyno w województwie zachodniopomorskim doszło do przerażających scen. Świadkowie widzieli samochód, który wjechał do kanału portowego. Auto utonęło, a służby usilnie próbowały uratować około czterdziestoletniego mężczyznę. O przerażających wydarzeniach doniósł "SuperExpress".

Gwiazda TTV nie żyje, okropne sceny

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna to gwiazda show TTV, jeden z uczestników programu "Dżentelmeni i wieśniacy". Udział w programie miał być dla niego pierwszym krokiem do zmiany życia. "SuperExpress" poinformował, że do tragicznych zdarzeń doszło ok. godziny 7.00. Reanimacja mężczyzny trwała dwie i pół godziny, niestety nie przyniosła efektu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świadkowie wypadku widzieli samochód wpadający do kanału Regi przy ulicy Portowej, podaje "SuperExpress". Na początku obawiano się, że oprócz mężczyzny, w aucie znajdował się ktoś jeszcze. Jak się okazało, był sam. Niestety mimo usilnych prób służb, nie udało się go uratować.

Jak podaje "SuperExpress", mężczyzna prawdopodobnie targnął się na swoje życie. Miał założone kajdanki, wjazd do kanału miał nie być wypadkiem, a próbą samobójczą. Najprawdopodobniej popełnił samobójstwo z powodu problemów osobistych. 40-latek nie był w stanie sobie z nimi poradzić, co doprowadziło go do dramatycznej decyzji.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany gwiazdor zginął w tragicznych okolicznościach. Miał dopiero 26 lat

2. Wzruszająca podróż papieża. Wrócił do ojczyzny, aby odwiedzić chorego członka rodziny

Mężczyzna w 2017 roku wziął udział w programie "Dżentelmeni i wieśniacy" emitowanym przez stację TTV. Zamienił się wówczas życiem na kilka dni z Przemkiem, biznesmenem, który lubi relaksować się na wyprawach ekstremalnych. Mężczyzna z Mrzeżyna był z kolei rybakiem, przyjazd do Warszawy miał być dla niego krokiem ku zmianie swojego dotychczasowego życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Truskawki tanieją, ale nie mamy powodów do radości. Słowa eksperta mogą zasmucić
  2. Polski gwiazdor popełnił samobójstwo. Jego syn nie może uwierzyć. Zdradził straszne szczegóły ostatnich chwil ojca
  3. Porażające nagranie, gwiazda "Gogglebox" cała we krwi. Z całego serca współczujemy
  4. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce na weselu. Zgłaszają się kolejni zakażeni
  5. Burza w sieci, Narożna poszła na całość. Fani nie spodziewali się, że w końcu poznają prawdę
  6. Wszyscy znają babcię Wolańską z „Kogla-mogla”. Mało kto wie, jak tragiczne były jej losy, cudem przeżyła

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News