Informacja dotycząca powołania do życia nowego ugrupowania Jarosława Gowina pod całkowicie odmienną nazwą zelektryzowała polską scenę polityczną. Jak się bowiem okazuje, chce do niego dołączyć coraz więcej odmiennych, zaskakujących środowisk. Komunikat dotyczący kolejnego z nich ogłosił dziś na Twitterze sam polityk.

– Polska Razem poszerza się o Republikanów, wolnościowców i samorządowców. Zapraszamy do współpracy nowe środowiska – stwierdził jakiś czas temu Gowin, zachęcając do przyłączenia się do jego inicjatywy kolejnych aktywistów.

Niewiele osób spodziewało się jednak, że werbowanie nowych członków przyjdzie mu z taką łatwością. Dziś polityk osobiście przekazał swym sympatykom informację dotyczącą kolejnego ugrupowania, które zgodziło się z nim współpracować.

– Do Polski Razem dołącza Chrześcijański Ruch Samorządowy – ogłosił oficjalnie wicepremier, publikując tę wiadomość także na Twitterze.

Obserwatorzy polskiej sceny politycznej coraz bardziej dziwią się tempem rozrostu ugrupowania Gowina. Jak twierdzi sam polityk, będzie ono skupione przede wszystkim na odwoływaniu się do katolickiej nauki społecznej oraz poglądów promowanych kiedyś przez Jana Pawła II.

Fot. Twitter

Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków


Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

Zobacz również