Trzęsienie w komisji smoleńskiej! Szokująca opinia biegłych

Trzęsienie w komisji smoleńskiej! Szokująca opinia biegłych

Biegli podkomisji smoleńskiej mają serdecznie dość tego, co od lat dzieje się w tej sprawie. Wydali szokującą opinię, która doprowadzi do istnego trzęsienia ziemi.

Biegli wydali opinię, która zupełnie nie zgadza się z tym, co od początku mówił Antoni Macierewicz. Opinia biegłych została przygotowana dla prokuratorów prowadzących śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej, jak się okazuje: nie ma dowodów na wybuch, a tym samym na zamach.

Macierewicz bezczelnie kłamał

Jak dowodzą biegli - nie ma żadnych dowodów na to, że fakt przecięcia lewego skrzydła tupolewa przez brzozę został bezspornie udowodniony. Do tej pory Antoni Macierewicz kwestionował taką możliwość. Przekonywał, że drzewo, by uszkodzić samolot, musiałoby "być pancerne". Jego słowa weszły nawet do powszechnego użycia. Co więcej, biegli nie znaleźli śladów działania ognia, wysokiej temperatury czy zniszczeń, które spowodowałoby wysokie ciśnienie. Tym samym wykluczyli wybuch na pokładzie prezydenckiego samolotu. Kolejna teoria Macierewicza legła zatem w gruzach. Ostatecznie stwierdzili, że maszyna, kiedy uderzyła w ziemię była niemalże kompletna, co zupełnie wyklucza teorię o zamachu na polską elitę. Uszkodzenia, które się na niej pojawiły pochodzą wyłącznie od zderzenia z brzozą. Ich rozkład w miejscu wypadku nie budzi wątpliwości co do tego, że był to wypadek. Wychodzi na to, że Macierewicz bezczelnie kłamał.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Brytyjska prasa: Andrzej Duda wygrał wybory przez nielegalne OSZUSTWO
  2. No to ma kłopot. Ujawniono ile NAPRAWDĘ zarabia Rydzyk!
  3. Strzelanina w szkole! Wielu rannych, budynek zabarykadowany
Źródło: tokfm.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News