Znana dziennikarka oraz ekspertka w sprawach show-biznesu i życia gwiazd ostro uderzyła w polskich celebrytów. W wywiadzie powiedziała, co denerwuje ją w ich zachowaniu, krytykując ich sposób na zdobywanie sławy i rozgłosu.

Temat stylu, w jaki prowadzone są konta w mediach społecznościowych naszych rodzimych celebrytek, podjęła już Dorota Wellman. Osobistość telewizyjna stwierdziła, że jedyne, co widzi na instagramowych kontach to, posiłki, siłownia i pośladki. Jej zdaniem ta ostatnia rzecz jest najbardziej eksponowana, a najlepiej, jeśli przypomina ten Kim Kardashian.

Osobą, która uderzyła jeszcze mocniej, jest Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka i felietonistka w wywiadzie dla „Newseria Lifestyle” dosłownie rozjechała nadwiślańskie „gwiazdki”. Dobitnie stwierdziła, co trzeba zrobić z kamerą, aby zdobyć sławę.

– Instagram jest enklawą celebrity junkies, oni tam są – 20 postów dziennie, InstaStories co 15 minut, non-stop. Zastanawiam się, kiedy oni chodzą do łazienki, bo że nie śpią, to już wiem. U nas od razu trzeba wsadzić sobie kamerę w gacie, jesteśmy bardzo otwarci do świata i ludzi, to pewien ekshibicjonizm. Jest mi trochę żal tych ludzi – powiedziała.

źródło: jastrzabpost.pl

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

...

Zobacz również