Niesamowicie wzruszająca historia, która przydarzyła się parze nowożeńców z Alaski, bardzo szybko zdobyła serca tysięcy internautów. Pan młody w tajemnicy przed żoną zaprosił na ślub mężczyznę, który otrzymał serce ich zmarłego syna, aby kobieta w tym ważnym dla siebie dniu mogła usłyszeć jego bicie. Zdjęcia z ceremonii chyba najlepiej oddają emocje, które towarzyszyły uczestnikom tego niesamowitego wydarzenia.

Becky i Kelly Turney to para Amerykanów, która zdecydowała się na ślub po wielu latach wspólnego życia. W tym pięknym dniu nie mogła towarzyszyć im jednak bardzo ważna osoba – ich syn Triston, który zmarł, mając jedynie 19 lat. Jak się jednak okazało, pan młody zrobił wszystko, aby chociaż symbolicznie dziecko mogło być z nimi.

Kelly Turney zaprosił na uroczystość Jacoba Kilby, który po śmierci Tristona otrzymał jeden z jego organów. Mężczyzna przyleciał na Alaskę, aby w tym szczególnym dniu Becky mogła usłyszeć bicie serca swojego syna i poczuć jego obecność. Nie tylko para młoda i goście, ale także tysiące internautów uroniły łzę, oglądając zdjęcia z tego niezwykłego wydarzenia. Rzeczywiście trzeba przyznać, że są one naprawdę poruszające.

...

Zobacz również