Do makabrycznych scen doszło w miejscowości Sulice w woj. zachodniopomorskim. Podczas spaceru po oblodzonym jeziorze nagle lód się rozstąpił. Pod wodą znalazł się człowiek, któremu na ratunek pospieszyły służby.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek około 16:00 na jeziorze w Sulicach nieopodal Węgrzynowa w Zachodniopomorskiem. Podczas spaceru na lodzie skuwającej taflę wody, w toń jeziora wpadł człowiek.

Świadkowie zdarzenia natychmiast wezwali na miejsce służby. Donosili im, że pod wodą znajduje się trójka osób. Jak twierdzili, mowa o rodzinie z dzieckiem. Na ratunek pośpieszono najszybciej, jak się dało.

Wypadek w miejscowości Sulice

Jeszcze po godzinie 16:00 Tomasz Kubiak z zachodniopomorskiej straży pożarnej donosił o tym, że w potrzebie znajdują się trzy osoby. Wszyscy mieli znaleźć się pod lodem.

– Prawdopodobnie trzy osoby znalazły się pod lodem. Na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej. Na miejsce udaje się także grupa wodno-nurkowa ze Szczecina – mówi Kubiak.

Dopiero po kilkudziesięciu minutach udało się wyciągnąć z wody jedną osobę. Wydobytego z niej mężczyznę zaczęto gorączkowo cucić, a kiedy to nie pomogło, przystąpiono do resuscytacji.

Świadkowie zdarzenia mieli się pomylić co do liczebności ofiar wypadku z racji tego, że po jeziorze chodziło w poniedziałek wiele osób. Niestety, ale okoliczni mieszkańcy wciąż wolą chodzić na skróty przez zamarzniętą wodę, niż nadłożyć trasy na bezpieczniejszej drodze.

AKTUALIZACJA: Jedna osoba została odnaleziona i jest reanimowana. Zgodnie z informacją podaną przez polski serwis pożarniczy, na miejscu pracują cztery zastępy straży pożarnej.

Co więcej, wedle podanych przez serwis informacji, okazuje się, że faktycznie miało dojść do wypadku z trójką osób – mowa o rodzinie z dzieckiem. Dotąd udało się jednak z wody wydobyć tylko jedną z nich. Wiadomości te potwierdza w swoich przekazach Wirtualna Polska.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Politycy uciekają z parlamentu UK! Służby rozpoczęły akcję
2. „Nalot służb na Newsweeka za tekst o PiS!”. Wiemy jaka jest PRAWDA

Kiedyś rozpalały zmysły Polaków, a dziś? Największe seksbomby PRL


Tej pięknej chrześcijance terroryści nie pozwolili się rozbierać! Dlaczego?

źródło: eska.pl

Zobacz również