Trup wbity w drzewo i auto całe we krwi. PANIKA wśród przechodniów

Trup wbity w drzewo i auto całe we krwi. PANIKA wśród przechodniów

Mieszkańcy USA uważają Halloween za jeden z najważniejszych dni w roku. Kreatywność ludzi w sprawie obchodzenia tego święta nie zna granic. Tym razem swoją dekoracją postanowiło zaszokować ludzi małżeństwo z New Jersey. 

Krysten i Kevin Negrotto postanowili na swojej prywatnej posesji postawić samochód, który miał być oblany prawdziwą krwią zabitego śmiertelnie człowieka. Robiła za niego lalka osobiście stworzona przez parę. Żeby uwiarygodnić całe wydarzenie małżonkowie postanowili też wywiesić wokół samochodu taśmy policyjne.

Co do samego odzewu akcja wywołała skutki wśród mieszkańców New Jersey. Przechodnie przechodzący ulicą informowali miejscowych stróżów prawa o dekoracji i wypadku, jaki miał rzekomo miejsce. Sąsiedzi państwa Nagrotto również nie kryli oburzenia całą historią z samochodem. Powoływali się na swoje dzieci, które nie powinny oglądać tak drastycznych rzeczy blisko miejsca zamieszkania.

Amerykańskie media po całym zdarzeniu poinformowały, że policja zainteresowała się małżeństwem. Jednak kreatywność pary nie została w żaden sposób ukarana. Skończyło się na kurtuazyjnej rozmowie.

Krysten Noelle Negrotto, Facebook.com

Żródła: Facebook, wobm.com, wp.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News