Trump na balu przebierańców. Wybrał "nietypowy” kostium

Trump na balu przebierańców. Wybrał "nietypowy” kostium

Donald Trump wziął udział w balu przebierańców zorganizowanym na Long Island przez jego sympatyków. Motywem przewodnim imprezy, wedle którego należało się przebrać, byli Bohaterowie i Złoczyńcy. Donald Trump wybrał jednak nietypowy strój i dumnie oświadczył dziennikarzom, że zdecydował się na kostium "na Donalda Trumpa". Tak oto prezydent-elekt kroczył między Batmanami i Jokerami.

Najwięksi darczyńcy kampanii prezydenckiej republikanina, rodzina Mercerów, zaprosili swojego beneficjenta na bal przebierańców. Impreza miała miejsce w ich rezydencji w Smithtown w stanie Nowy Jork.

Prezydent-elekt wprowadził w konsternację uczestników imprezy, gdyż przebrał się za... Donalda Trumpa. Nie wiadomo jednak czy wystąpił w roli Bohatera czy Złoczyńcy. Każdy interpretuje na swój sposób w zależności od tego czy popiera Trumpa czy nie.

Inaczej było z Kellyanne Conway, szefową kampanii prezydenckiej Trumpa, która towarzyszyła republikaninowi. Ta przebrała się za żeńską wersję Supermana.

Sam Trump przebrał się zaś za samego siebie i tak też mówił dziennikarzom, którzy pytali prezydenta-elekta o jego kreację. Ubranie Trumpa przypominało to, w którym wystąpił w jednej ze scen filmu Kevin Sam w Nowym Jorku.

źródło: twitter.com/KellyannePolls źródło: twitter.com/KellyannePolls źródło: wprost.pl pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News