Byli zdruzgotani widokiem trumny z córką, ale jeszcze bardziej wstrząsnął nimi ksiądz. Natychmiast wezwano policję

Byli zdruzgotani widokiem trumny z córką, ale jeszcze bardziej wstrząsnął nimi ksiądz. Natychmiast wezwano policję Źródło: Pixbay.com

Trumna, w której leżała ich przedwcześnie zmarła córka, to koszmarny widok, którego nie zapomną do końca życia. Niestety, nie udało im się pochować jej z godnością, a wszystko za sprawą wstrząsającego zachowania księdza.

Trumna z ich córką to wystarczająca tragedia, ale rodzice nie zapomną jej pogrzebu z dodatkowego, wstrząsającego powodu. Uczestnicy pogrzebu w Wydminach pod Giżyckiem w województwie warmińsko-mazurskim byli zszokowani tym, co odkryli. Niezwłocznie wezwali policję. Wszystkiemu winien okazał się ksiądz wikariusz prowadzący ceremonię.

Trumna z dzieckiem, a nad nią pijany ksiądz

W miejscowości Wydminy doszło do wstrząsającego incydentu. Lokalny ksiądz wikariusz odprawiał mszę pogrzebową mając 2,5 promila alkoholu we krwi. Nietrudno było zobaczyć, że zachowuje się w dziwny sposób, dlatego wierni uczestniczący w ostatnim pożegnaniu zmarłej kobiety od razu wezwali odpowiednie służby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Funkcjonariusze policji pojawili się na pogrzebie i zatrzymali wikarego Piotra M. Duchowny nie przyznał się do winy. Tłumaczył się tym, że po grze w piłkę nożną wziął tabletki na rozkurcz mięśni. Ksiądz odniósł się do sprawy w następujący sposób:

- Poprzedniego dnia grałem w piłkę, bolały mnie nogi, więc wziąłem środki rozluźniające mięśnie. Nie mam sobie nic do zarzucenia - podkreślił sprawca cytowany przez "Super Express".

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

Pomimo tych wyjaśnień policja ma inne zdanie. Co więcej, do funkcjonariuszy podeszła jedna z mieszkanek miejscowości i poinformowała, że pijany ksiądz przyjechał na miejsce wyprowadzenia trumny samochodem. W związku z tym odpowie przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu.

Rodzice zmarłej odnieśli się do tej sytuacji

Rodzina zmarłej kobiety odniosła się do sprawy:

- Spotkała nas tragedia, a właściwie podwójna. Moja córka przedwcześnie odeszła z tego świata, a do tego na pogrzeb przyjechał pijany ksiądz. Na szczęście proboszcz przeprosił nas za tę sytuację i pożegnaliśmy ją, jak się należy - powiedzieli dziennikarzowi rodzice zmarłej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Nastolatka nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Weszła do kuchni, spojrzała w dół i zobaczyła główkę
  6. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News