Śmiertelna trucizna w popularnych napojach, są pierwsze ofiary. Może być w każdej butelce, dramatyczny apel policji w Niemczech

Śmiertelna trucizna w popularnych napojach, są pierwsze ofiary. Może być w każdej butelce, dramatyczny apel policji w Niemczech Źródło: wallpaperflare

Trucizna została wykryta w popularnych napojach bezalkoholowych. Niestety, niebezpieczna substancja zbiera już swoje żniwo. W związku z niebezpieczną sytuacją niemiecka policja zwraca się do wszystkich z niezwykle ważnym apelem. Okazuje się, że trucizna może znajdować się w każdej butelce napojów stojących na sklepowych półkach.

Trucizna znajduje się w napojach bezalkoholowych, które wciąż są w sprzedaży w wielu niemieckich sklepach. Ich spożycie może nieść za sobą fatalne skutki. Ostrzeżenia wydane przez niemiecką policję nie powinny zostać zignorowane. Sytuacja jest naprawdę poważna. Zgodnie z informacjami, które pojawiły się w mediach, w niemalże każdej butelce może znajdować się śmiertelna dawka szkodliwej substancji. Nie wiadomo jednak w jakich napojach dokładnie, bowiem obecność trucizny w środku nie jest wynikiem błędu produkcji, ale celowym zabiegiem niezidentyfikowanej osoby bądź osób.

Trucizna w popularnych napojach. Szkodliwe substancje mogą znajdować się w każdej butelce

Deutsche Welle ustaliło, że do tej pory pojawiły się trzy ofiary spożycia szkodliwych substancji. W przypadku tej trucizny w każdym z trzech przypadków sytuacja wyglądała identycznie. Ofiara kupowała bezalkoholowy napój orzeźwiający i już kilka chwil po spożyciu produktu pojawiały się pierwsze symptomy zatrucia, wśród nich: nudności, zawroty głowy, a także problemy z krążeniem.

Okazuje się, że tylko dzięki temu, że te trzy osoby nie spożyły całego napoju, lekarzom udało się uratować ich życie. Wśród ofiar szkodliwych substancji znalazły się dwie kobiety, które natychmiast musiały zostać przewiezione do szpitala. Trucizna przyniosła fatalne skutki także dla mężczyzny. Na tę chwilę wszystkie trzy osoby czują się dobrze, a ich życiu nic nie zagraża. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Trucizna nie znalazła się w napojach przez przypadek

Jak można dowiedzieć się z niemieckich mediów, trucizna pojawiła się w butelkach celowo. W tej chwili policja poszukuje osób, które chciały doprowadzić do śmierci konsumentów popularnego napoju. W biegu śledztwa okazało się, że napoje znajdujące się już w sklepie, zostały otwarte, odlano od nich część płynu, by dodać do środka rozpuszczalnik. 

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW ostrzega przed zagrożeniem zdrowia i życia. W Polskę uderzą burze z gradem, wydano alarmy dla województw

2. Znajoma z dzieciństwa ujawniła wiek Małgorzaty Rozenek. Niewiarygodne, gwiazda TVN nie mogła się spodziewać

Deutsche Welle przekazało, że policja dla dobra śledztwa nie będzie udzielała informacji, jakiego typu substancja została dodana do napoju, by otruć konsumentów. Dodatkowo pojawiła się informacja, że wszystkie napoje, które były w sklepie do sprzedaży, mogą zawierać śmiertelną truciznę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zatrważające doniesienia z Lubelszczyzny. 4-latka postrzelona przez matkę
  2. Michał Listkiewicz ujawnił, dzięki komu Polska dostała Euro 2012. To on dał nam wielką radość
  3. Bunt w pogotowiu, polski szpital pogrążył się w chaosie. Ratownicy skierowali do pacjentów jedną wiadomość
  4. Okropne, co przeżywa Ida Nowakowska po wpadce w TVP. Stacja zdecydowała się na radykalny krok
  5. Mało kto wie, jak Małgorzata Niemirska dostała rolę w "Czterech pancernych". Dziś metoda jest nie do pomyślenia
  6. Do sieci trafiła receptura na jeden z najbardziej orzeźwiających napojów świata. Rabarbarowa lemoniada

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News