To tragiczne wieści dla fanów Kozidrak i „M jak Miłość”. Producenci serialu postanowili wprowadzić zmiany, które delikatnie mówiąc nie spodobały się piosenkarce.

Mimo, że telenowela „M jak Miłość” jest emitowana już od 18 lat, to wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością i jest sztandarową produkcją Telewizji Polskiej. Wierni fani zawzięcie śledzą losy serialowych bohaterów na ekranach swoich telewizorów.

ZOBACZ TAKŻE: Niestety, to nie było wyreżyserowane. Straszna śmierć zmieni „M jak Miłość” na zawsze

Beata Kozidrak wylatuje z „M jak Miłość”

Już od kilku lat, kiedy rozpoczyna się „M jak Miłość” widzowie słyszą piosenkę w wykonaniu piosenkarki Beaty Kozidrak. Wielu z nich ją uwielbia i zdążyło się do niej bardziej przyzwyczaić, że jej rozlegające się brzmienie oznacza początek ich ulubionego programu.

Teraz pojawiły się pogłoski, że producenci serialu planują wyrzucić piosenkę Beaty z czołówki i zastąpić ją inną.

To nie są dobre informacje dla słynnej piosenkarki, ale i fanów hitowego serialu TVP o rodzinie Mostowiaków.

Pojawiły się bowiem plotki, że produkcja telenoweli postanowiła zmienić piosenkę czołówkową. Informator tabloidu Fakt ujawnił, że już niedługo z „M jak Miłość” zniknie utwór Kozidrak „Nie pytaj o miłość”.

ZOBACZ TAKŻE: Co za wpadka w M jak Miłość! Jak mogli tego nie zauważyć?

Kozidrak wkurzona, straci masę pieniędzy

Ta informacja nie spodobała się 57-letniej wokalistce. Co roku mogła liczyć na pokaźne tantiemy za użycie w serialu jej utworu. Teraz straci masę pieniędzy.

– Kiedy Beata się o tym dowiedziała, krótko mówiąc, nie była zachwycona. Do tej pory jako autorka tekstu mogła liczyć na kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie z tantiem za wykorzystanie piosenki w serialu – poinformował Fakt.

ZOBACZ TAKŻE: Był gwiazdą „M jak Miłość”. Odszedł i ujawnia, jak OKROPNE były kulisy serialu

Źródło: Fakt24

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Tak wyglądał związek Piotra T. z młodą Kambodżanką [ZDJĘCIA]


Gwiazdy, które były molestowane seksualnie [ZDJĘCIA]

Zobacz również