Tragiczna śmierć. Bliscy Macierewicza w żałobie

Tragiczna śmierć. Bliscy Macierewicza w żałobie

Żałoba w rodzinie ministra obrony narodowej. Najbliżsi Antoniego Macierewicza pogrążyli się w smutku po tragicznej śmierci, jaka dotknęła ich w czwartek. Współpracownicy polityka masowo składają jemu oraz jego bliskim kondolencje.

W czwartek media podały informację o śmierci jednej z osób z rodziny Antoniego Macierewicza. Zmarła matka jego żony, Hanny Natory-Macierewicz. Teściowa ministra obrony narodowej miała odejść niemal niespodziewanie. Bliscy ministra wciąż nie mogą uwierzyć w tę stratę.

Kondolencje dla rodziny ministra

Po wieści o śmierci teściowej Macierewicza media zalane zostały masą kondolencji pod adresem jego rodziny. W "Naszym dzienniku" swoją wiadomość do Hanny Natory-Macierewicz i jej męża, Antoniego Macierewicza, zamieścił Bartosz Kownacki. Wiceszef Ministerstwa Obrony Narodowej przekazywał "wyrazy głębokiego współczucia". - Pani Hannie Macierewicz z powodu śmierci mamy oraz Antoniemu Macierewiczowi wyrazy głębokiego współczucia i szczere kondolencje wraz z modlitewną pamięcią - czytamy w wiadomości od Bartosza Kownackiego. Jednak nie tylko sekretarz stanu resortu obrony pamiętał o kondolencjach. Wiele z nich zamieszczono na łamach Gazety Polskiej. Tam swoje współczucie wobec ministra wyrazili oficerowie Wojska Polskiego, a także współpracownicy Macierewicza z resortu obrony narodowej.

Najbliżsi Macierewicza po raz drugi na celowniku

To dopiero drugi raz, kiedy w mediach pojawia się temat dotyczący rodziny Antoniego Macierewicza. Dotąd minister obrony narodowej przez wszystkie lata swojej aktywności politycznej dbał o to, by życie prywatne zostało mocno oddzielone od jego obowiązków zawodowych. Do tej pory tylko raz media interesowały się tematem najbliższych ministra. W lipcu 2014 roku podjęto bowiem temat jego żony, Hanny Natory-Macierewicz. Pozostająca przez lata w cieniu swojego męża kobieta stała się obiektem zainteresowania. Wszystko przez doniesienia od ówczesnych polityków Twojego Ruchu, którzy donieśli, że żona Macierewicza miała być w przeszłości tajną współpracowniczką. Lewicowi posłowie poza krótkim skandalem niczego więcej jednak nie ugrali. Hanna Natora-Macierewicz to z wykształcenia historyczka specjalizująca się w archiwistyce. Zajmuje się także redagowaniem książek. W 2011 roku pracowała przy publikacji poświęconej Komitetowi Obrony Robotników, który zakładał jej mąż. źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News