Tragedia rodzinna Zamachowskiego. Patrzył na samobójstwo bliskiej osoby

Tragedia rodzinna Zamachowskiego. Patrzył na samobójstwo bliskiej osoby

Zbigniew Zamachowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. Jego talent od lat zachwyca miliony Polaków, a życie osobiste układa się najlepiej od lat. Losy artysty nie zawsze jednak układały się po jego myśli.

Kariera Zamachowskiego rozpoczęła się w 1981 roku, zanim jeszcze ukończył 20 lat. Jego debiutem był występ w filmie "Wielka majówka" Krzysztofa Rogulskiego. Dwa lata później po raz pierwszy pojawił się na deskach teatru. To pozwoliło na rozwinięcie kariery, która trwa nieprzerwanie od tamtego czasu. Ponadto w 1985 roku ukończył studia aktorskie na łódzkiej filmówce. Zamachowski jest laureatem wielu nagród i wyróżnień zarówno za grę w teatrze, jak i przed kamerą. Najważniejszymi produkcjami z jego udziałem są "Ogniem i mieczem", "Pokłosie", "Prymas. Trzy lata z tysiąclecia" czy "Demony wojny według Goi". Fanów interesuje nie tylko jego filmografia, ale i również życie osobiste, które jest pełne wzlotów i upadków.

Zbigniew Zamachowski patrzył na samobójstwo bliskiej osoby

Wielu może to zaskoczyć, lecz rozstania i rozwody z kobietami nie są największym dramatem, jaki spotkał aktora. Gdy Zamachowski miał zaledwie 19 lat, przeżył coś, co do dziś rzutuje na jego życie. Młody artysta u progu wielkiej kariery na własne oczy zobaczył samobójstwo swojego ojca. Zbigniew Zamachowski patrzył, jak jego tata umiera. W tym trudnym czasie w opiekę wziął go słynny reżyser Kazimierz Kutz, który dziś nazywany jest przez Zamachowskiego ojcem. Jak mówi Kutz, jest to dla niego prawdziwy zaszczyt. - Znam jego historię, wiem, że był przy samobójczej śmierci własnego ojca. Takie rzeczy zostają w człowieku. Zbyszek jest wrażliwy i bardzo utalentowany. To dla mnie wyróżnienie, kiedy jestem nazywany jego przybranym ojcem - powiedzia Kazimierz Kutz. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Gigantyczna tragedia. Nie żyje legendarny aktor „Czterech Pancernych”, „Czterdziestolatka”, „Niani” i „Hydrozagadki”
  2. WHO ogłosiło światową epidemię! Dariusz Gnatowski jedną z ofiar
  3. WHO ogłosiło światową epidemię! Dariusz Gnatowski jedną z ofiar
źródło: fakt.pl Następny artykuł