Tragedia największej gwiazdy „M jak miłość”. Paweł Zduński już niedługo będzie uczestniczył w poważnym i strasznym wypadku. Mężczyzna cudem ujdzie z życiem, ale będzie żałował, że przeżył.

Nadchodzące odcinki topowego serialu Telewizji Polskiej przyniosą jego wiernym fanom sporo emocji i napięcia. Dwutygodnik Świat Seriali ujawnił, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach.

M jak miłość, nowe odcinki, streszczenie

Wielka tragedia spotka rodzinę Zduńskich. Paweł będzie miał bardzo poważny wypadek samochodowy. Na miejscu tego zdarzenia bardzo szybko pojawią się policja i pogotowie, a Paweł zostanie natychmiastowo przewieziony do szpitala.

Stan Pawła będzie krytyczny, a jego życie zagrożone. Świat seriali ujawnił jednak, że Paweł w końcu się przebudzi. Słowa, które wypowie zaraz po przebudzeniu wprawią wszystkich obecnych przy nim w osłupienie.

 Żałuję, że nie umarłem! – powie Zduński.

Wtedy jego bliscy pomyślą, że ten koszmarny wypadek był jego próbą samobójczą po wielkim miłosnym zawodzie. W ostatnio wyemitowanych odcinkach Paweł Zduński w rozmowie ze swoją babcią zapewniał ją, że jest już coraz lepiej i zaczyna „wychodzić na prostą”.

Czy ich przypuszczenia o samobójczej próbie Pawła okażą się prawdziwe? Śledź nasz profil na Facebooku, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani zrozpaczeni. Już niebawem M jak Miłość zniknie z ekranów
  2. Gwiazda „M jak Miłość” szokuje. Pokazała seksowne zdjęcie
  3. Sekrety gwiazdy „M jak Miłość” ujawnione! Obdarty z prywatności

Czy jesteś fanem "M jak miłość"?

Loading ... Loading ...

"M jak miłość": Jak zmieniły się gwiazdy serialu [ZDJĘCIA]


Oto najbogatsi Polacy w 2018 roku! Całkiem nowe nazwiska w rankingu