Na planie popularnego serialu „The Walking Dead” doszło do tragedii. Jeden z kaskaderów spadł podczas pracy z balkonu. Matę zabezpieczającą minął o centymetry.

John Bernecker doznał poważnych uszkodzeń czaszki po upadku z balkonu zamieszonego na około 7 metrach. Podczas próby sceny walki stracił równowagę i spadł. Świadkowie mówią, że po uderzeniu o ziemię krwawił z nosa.

Scena polegała na walce, po której jeden z walczących spada z balkonu. Wszystko poszło całkowicie nie pomyśli kaskadera. Nie udało mu się prawidłowo wypaść i próbował ratować się łapaniem oburącz barierek. I to mu się nie udało. Upadł na kark i głowę. Do szpitala zabrany został helikopterem.

Uszkodzenia były zbyt poważne by móc uratować życie mężczyzny. Podczas pobytu tam, jego mózg był już martwy. Podtrzymywano jego oddychanie sztucznie, poprzez respirator. Wyłączono go, gdy przy poszkodowanym była rodzina.

Do zdarzenia doszło w amerykańskim stanie Georgia, kilkadziesiąt kilometrów na południe od Atlanty. John Bernecker miał 33 lata.

źródło: daylimail.co.uk

...

Zobacz również