Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast. Matka podpaliła swojego syna, ten płonął jak pochodnia. 

Okropna tragedia w jednym z mieszkań w Zabrzu. Sąsiedzi nie mogą uwierzyć, że coś takiego się wydarzyło, ale zobaczyli to na własne oczy. Matka podpaliła swojego syna, a ten cały płonął.

50-letnia mieszkanka Zabrza postanowiła z premedytacją zabić swojego syna. Wybrała okropną metodę. Gdy ten spał w swoim łóżku kobieta zapalniczką podpaliła jego ciało, po czym szybko uciekła.

Mężczyzna płonął jak pochodnia

Gdy ten się ocknął czuł jak cały się pali. W panice zbiegł na dół do swojej sąsiadki, ta ugasiła ogień i zadzwoniła po karetkę pogotowia. Zeznała, że mężczyzna płonął dosłownie jak pochodnia.

ZOBACZ TAKŻE: Szokujące odkrycie! Lepper napisał przed śmiercią list, a w nim o Kaczyńskim

29-latek ma poparzone aż 40 proc. ciała, w tym również drogi oddechowe. Jest w bardzo ciężkim stanie i będzie miał problemy z oddychaniem do końca życia. Jak mówią lekarze, całe płaty skóry ma doszczętnie spalone.

Jego matka została już zatrzymana. Zostaną jej postawione zarzuty, kobieta przyznała się do winy i może to być okoliczność łagodząca.

ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsające informacje. Nie żyje największa gwiazda Big Brothera

Jak się okazało miała we krwi ponad 2 promile alkoholu. Nie są do końca jasne motywy jakimi kierowała się kobieta. Wiadomo, że była w konflikcie ze swoim synem. Powiedziała jedynie, że chciała „ukarać swoje dziecko za jego niegrzeczne zachowanie”.

Źródło: se.pl

Co stanie się z nami po śmierci? 10 niesamowitych teorii


12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach

...

Zobacz również