Tragedia 5-letniej dziewczynki miejsce miała w Brazylii. Molestowana seksualnie przez księdza o niczym nie mówiła rodzicom. Kiedy jednak zobaczyli jej rysunki, zabrali ją do psychologa. Prawda w końcu wyszła na jaw.

Zaczęło się od zmian w zachowaniu 5-latki. Dziewczynka była apatyczna i często chodziła smutna, zapłakana. Rodzice już wtedy podejrzewali, że dzieje się coś złego z ich dzieckiem. Kiedy jednak odkryli sześć rysunków autorstwa ich córki, postanowili zabrać dziecko, do psychologa dziecięcego.

Specjalista nie potrzebował wiele czasu, by stwierdzić, że 5-latka padła ofiarą molestowania seksualnego. Rodzice byli zrozpaczeni. Wciąż nie wiedzieli jednak, kto stoi za gwałtem. Odpowiedź przyszła do nich sama, kiedy dziewczynka oświadczyła, że nie chce już więcej chodzić na zajęcia z religii z księdzem Joao da Silvą.

Ojciec wykorzystywanej dziewczynki postanowił zobaczyć się z księdzem. Kiedy spytał go o to, czy ten molestował seksualnie 5-latkę, duchowny potwierdził. Stwierdził też, że była to zemsta za kłótnię, którą w przeszłości miał wszcząć z nim właśnie ojciec zgwałconej dziewczynki.

Duchownym już zajęła się brazylijska policja. Mężczyzna został przesłuchany, a wkrótce podczas procesu sądowego usłyszy wyrok.

źródło: dailymail.co.uk
źródło: dailymail.co.uk
źródło: dailymail.co.uk
źródło: dailymail.co.uk

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


źródło: popularne.pl, dailymail.co.uk
pt

...

Zobacz również