Tragedia.
Karol Zaborowski - 11 Kwietnia 2018

Tragedia. "Cichy morderca" dopadł Mariah Carey

Mariah Carey już od dawna zmaga się ciężką chorobą. Teraz zdecydowała się o tym głośno powiedzieć. Pojęła również walkę o swoje zdrowie. Przyznaje, że ostanie lata były najtrudniejsze w jej życiu.

Jak sama mówi na początku sądziła, że jej problemem są zaburzenia snu. Prawda była jednak inna. Po problemach ze snem zaczęła się powracająca depresja. Przez długi czas ukrywała przed wszystkimi to, co się z nią dzieje, nawet przed sobą. Nie potrafiła dopuścić do siebie myśli, że coś złego się z nią dzieje.- Nie chciałam w to uwierzyć - mówi piosenkarka Depresja nazywana jest "cichym mordercą" ponieważ osoby, które się z nią zmagają często, są wycofane z życia publicznego i zamknięte w sobie. Chorzy często też mają napady lękowe, a nawet myśli samobójcze. Najbardziej niebezpieczny jest pierwszy rok. To właśnie wtedy dochodzi do największej liczby samobójstw. Nie można też lekceważyć późniejszych nawrotów choroby.

Mariah Carey podjęła leczenie

Po wielu latach cierpienia Mariah Carey zdecydowała się coś z tym zrobić. Okazało się, że cierpi na chorobę dwubiegunową afektywną. Polega ona na powracających atakach depresji i epizodów manii. Piosenkarka we współpracy z lekarzami podjęła leczenie i walkę z chorobą, która często jest bagatelizowana. - Do niedawna żyłam w zaprzeczeniu i izolacji, a także w ciągłym strachu, że ktoś mnie zdemaskuje. To było zbyt trudne i po prostu nie mogłam już tego wytrzymać. Szukałam i znalazłam wreszcie odpowiednią terapię. Odkąd zaczęłam się otaczać pozytywnymi ludźmi, wróciłam do tego, co kocham - dodajeZobacz także :
  1. Nie żyje król popu
  2. Polski show-biznes zadrżał. Beata Kozidrak bezlitośnie ZMIAŻDŻYŁA Rodowicz
  3. Katastrofa w rodzinie. Englert załamany, córka wbiła mu nóż w serce
 
winoDlaczego warto pić czerwone wino? 6 zaskakujących powodówCzytaj dalej
jp212 cytatów Jana Pawła II, które zmienią twoje spojrzenie na życieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News