Tragedia w Polsce! Zawalił się 3-piętrowy blok

Tragedia w Polsce! Zawalił się 3-piętrowy blok Źródło: screen youtube.com

Bielsko-Biała w szoku. W nocy z poniedziałku na wtorek zawalił się trzypiętrowy, nowo budowany blok mieszkalny. Potężny huk o 4:00 nad ranem obudził mieszkańców.

W miejscowości Bielsko-Biała, na terenie budowy osiedla Sarni Stok, zawalił się trzypiętrowy budynek. W ciągu kilku minut około 4:00 nad ranem dało się słyszeć trzy potężne huki. Większość mieszkańców z najbliższej okolicy wybudziła się ze snu pod wpływem hałasu. Obecnie rumowisko przeszukują strażacy ze Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej z Jastrzębia-Zdroju. Nie ma oficjalnych informacji, jakoby ktoś mógł znajdować się zasypany pod pozostałościami budynku. Mimo wszystko sytuacja jest poważna. Nie ma bowiem pewności, że nikogo tam nie było.

Bielsko-Biała: Zawalony budynek rozerwał butle z gazem!

Budynek nie miał żadnych instalacji, jednak na jego terenie znajdowały się kilkunastokilogramowe butle z gazem propan-butan. Jedna z nich jest rozerwana. Strażacy pracują nad tym, aby oczyścić rumowisko z butli i doprowadzić je do bezpiecznego stanu. - Tuż po godzinie 3 było słychać trzy huki w ostępie kilku minut, a przy trzecim się chyba to zawaliło - słyszymy w relacji mieszkańców najbliższych okolic. - Nieźle huknęło, faktycznie. W rejonie szpitala wojewódzkiego dało o sobie znać - potwierdza kolejny mieszkaniec. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Trzęsienie ziemi w Polsce! Tym razem nie przez kopalnie
  2. Tąpnięcie w PiS! Tak źle w partii Kaczyńskiego jeszcze nie było
  3. Wszyscy dostaniemy po kieszeni! Ceny wystrzelą jak szalone
  4. Jej pupil odmówił odejście od łóżka gdy umierała. Prawdziwa wierność, prawdziwy przyjaciel
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News