Ogromna tragedia. Dziadkowie nie żyją, strach pomyśleć, co zrobił ich wnuczek

Ogromna tragedia. Dziadkowie nie żyją, strach pomyśleć, co zrobił ich wnuczek Źródło: Pixabay fsHH

W jednej z polskich miejscowości doszło do dramatycznego zdarzenia. W wyniku wypadku zginęli dziadkowie. To, co zrobił ich wnuczek chwilę później, jest niewiarygodne. Świadkowie zdarzenia nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Nieprawdopodobne doniesienia z kraju właśnie obiegły media.

Dramatyczne doniesienia z jednej z polskich miejscowości, miała miejsce ogromna tragedia. Doszło do wypadku, w wyniku którego zginęło dwie osoby. Ofiary to dziadkowie kierowcy. Porażające sceny, świadkowie nie byli w stanie uwierzyć w to, co się stało. Chwilę później wnuczek zrobił coś niewiarygodnego. 

Ogromna tragedia w jednej z polskich miejscowości, nie żyją dziadkowie

W Lelowie w województwie śląskim w środę miał miejsce tragiczny wypadek. W jego wyniku zginęło dwoje ludzi - byli to dziadkowie kierowcy. Doszło do potężnego zderzenia z drzewem, 77-letnia kobieta oraz 79-letni mężczyzna nie żyją. Samochód był prowadzony przez ich 22-letniego wnuka, który po wszystkim miał o własnych siłach wyjść z samochodu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Do tragicznego zdarzenia doszło pomiędzy miejscowościami Paulinów oraz Lelów w powiecie częstochowskim. 22-letni kierowca jechał samochodem marki Renault wraz ze swoimi dziadkami na remontowanym odcinku drogi. Niestety w pewnym momencie stracił on panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie z impetem uderzył w drzewo. 

77-letnia kobieta oraz 79-letni mężczyzna zginęli na miejscu. Jak wynika ze wstępnej relacji świadków oraz lokalnych mediów 22-latek miał wyjść z wozu o własnych siłach. Młody mężczyzna został objęty opieką medyczną. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła decyzja Agaty Dudy. Dłużej już nie mogła wytrzymać

2. Wiadomości od ministra zdrowia sfałszowane. Jest oficjalne oświadczenie

3. Wyciekła prawda o ojcu małej Madzi. Powalające, co zrobił po tragicznej śmierci córeczki

Ustalaniem szczegółów dotyczących dramatycznego wypadku zajmą się częstochowscy policjanci pod nadzorem prokuratora. Świadkowie zdarzenia nie mogli uwierzyć w to, że mężczyzna sam wydostał się z pojazdu. Prawdopodobnie był w szoku. Niestety jego dziadkom nie nie można już było pomóc - zginęli na miejscu. Kierowca został teraz objęty opieką medyczną, a policja zajmie się ustalaniem dokładnych przyczyn tragedii. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przytuliła męża na powitanie i natychmiast zrozumiała, że musi się rozwieść. Jeden szczegół zdradził najgorszą prawdę
  2. Była ikoną TVP, wiodła życie jak w bajce. Najnowsze doniesienia są bardziej niż przykre
  3. W głowie się nie mieści. Mama dostała w szkole do podpisu oburzający dokument, każdy z rodziców go otrzymał
  4. Dobierają się do emerytur Polaków. Ujawniono, co się dzieje
  5. Tego jeszcze nie było. Sam obwołał się prezydentem, teraz chce aresztować Łukasza Szumowskiego

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News