screen Facebook/ Dorota Niedziela

Totalny odlot w sejmie. Ogłosiła się Matką Boską, wiemy kim jest

Posłowie zdradzili całej Polsce szczegóły na temat tego, kim jest słynna Matka Boska. Okazuje się, że to nie oni śpiewali „Boże coś Polskę”. Za akcją stoją całkiem inne środowiska, znane z pojawiania się w Sejmie.

Pewne osoby pojawiły się w czasie posiedzenia trzech komisji sejmowych. Połączone komisje zajmowały się wtedy ważną dla Polaków sprawą żywności GMO.

Jedna z kobiet nagle stwierdziła, że jest… Matką Boską. Towarzyszący jej ludzie śpiewali głośno pieśń „Boże coś Polskę”. Posłowie byli strasznie skonsternowani zaistniałą sytuacją. I to bez względu na partię.

„Matka Boska” ma około 40 lat według ocen posłów widzących ją z bliska. Ustalenie jej imienia i nazwiska nie było łatwe dla wielu ludzi. Mimo, że troszkę czasu już minęło od poranka w czwartkowy dzień. Warto tu przypomnieć, że każda osoba prywatna może bez problemu uczestniczyć w posiedzeniach komisji.

Ewa Lieder z partii Nowoczesna skomentowała całą sytuację dla „Na temat”: Ta pani nie przedstawiła się. Powiedziała tylko, że jest z Rodzin Mesjańskich. Okazuje się, że nikt nie wie co to takiego. Nawet ludzie związani z PiS.

 – Ta pani podeszła potem do nas i powiedziała, że może nam udowodnić, że jest z ruchu mesjanistycznego, bo jest bezpośrednim wysłannikiem od Dawida i ona, czy jej ojciec, mogą rządzić Europą. – tak z kolei powiedziała Dorota Niedziela z Platformy Obywatelskiej.  

Szef podkomisji ds. GMO Jan Duda po całej sprawie zarządził zakończenie posiedzenia.

Jarosław Sachajko przewodniczący komisji rolnictwa mówił jak próbował szukać tajemniczej kobiety: Dobrze byłoby wiedzieć, kim ona jest […] Bo jeżeli przychodzi osoba, która tylko mówi, że jest potomkinią Dawida, a nie mówi na temat, to znaczy, że coś jest nie tak. 

Frustracja ludzi nie chcących żadnych zmian w ustawach

Zdaniem Doroty Niedzieli kobieta będąca Matką Boską i towarzyszące jej osoby to aktywiści, którzy walczą pod hasłem „Polska wolna od GMO”. To kilka organizacji stale przychodzących na podkomisje. Są oni już od dawna sfrustrowani wszystkim tym ,co się dzieje w projekcie ustawy o GMO. Większość tych ludzi poczuła się zdradzona przez PiS. Głosowali na nich, a teraz nie otrzymują tego co chcą w sprawie GMO.
Osoby te miał zaprosić sam przewodniczący Sachajko. On jednak temu zdecydowanie zaprzecza. Zwala całą winę za zaistniałą sytuację…na innego przewodniczącego Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictw z Platformy Obywatelskiej oraz polityków partii rządzącej.
Sachajko tłumaczy to tak: W jeden dzień wprowadzają poprawki, a na drugi dzień procedują ustawę. To spowodowało wielkie niezadowolenie.

9 największych kompromitacji rządu PiS

Sztuczna mgła, bomba i sabotaż - popularne teorie spiskowe o Smoleńsku [ZDJĘCIA]

Źródło: natemat.pl

...

Zobacz również