Babcia poradziła jej, żeby potarła rękę torebką po herbacie. Chwilę później oniemiała z wrażenia, zawsze będzie tak robić

Babcia poradziła jej, żeby potarła rękę torebką po herbacie. Chwilę później oniemiała z wrażenia, zawsze będzie tak robić Źródło: Petr Kratochvil/publicdomainpictures

Torebka po herbacie nie powinna trafiać do kosza na śmieci. Istnieje wiele sposobów na to, by ponownie ją wykorzystać. Jedną z metod ponownego użycia zdradziła babcia swojej wnuczce. Młoda kobieta oniemiała z wrażenia, gdy zobaczyła efekty. Od dziś już zawsze tak będzie robić.

Torebka po herbacie może być ponownie wykorzystana? Okazuje się, że tak i to na kilka sposobów. Domowe triki, które pojawiają się w sieci, pokazują, jak łatwo wykorzystać produkty, które zazwyczaj wrzucamy do kosza na śmieci. Jednym z ważniejszych przykładów jest ten o patencie wszystkich babć z wykorzystaniem łupin z cebuli. 

Torebka po herbacie może być wykorzystywana na kilka sposobów 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że torebki po herbacie można wykorzystywać już po zrobieniu herbaty. Przede wszystkim po wyjęciu jej z kubka z ciepłą wodą, można przyłożyć ją do bolącego zęba albo afty. Dzięki temu ból, który nam towarzyszył zmniejszy się, bez zażywania leków, a w przypadku aft, szybciej będą znikać. 

Miłośnicy roślin powinni wiedzieć, że włożenie torebki po herbacie do ziemi, sprawi, że rośliny będą szybciej rosnąć. Wystarczy oderwać sznurek i włożyć do ziemi obok rośliny. Metoda ta działa nawet w przypadku roślin doniczkowych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Torebka po herbacie przyłożona do ciała. Babcia zdradziła jej wspaniały sekret

W rozmowie z babcią wnuczka dowiedziała się niesamowitej metody, którą natychmiast postanowiła wprowadzić w życie. Torebka po herbacie miała być przyłożona do ciała. W ten prosty sposób szybciej znikają siniaki i są mniej bolesne. Efekt osiągany jest w kilka chwil. Dodatkowo w ten sposób można doznać ulgi po ukąszeniu komarów czy w przypadku poparzenia słonecznego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilna akcja służb. Nauczycielka i gość weselny z koronawirusem, bardzo niepokojące informacje z tej samej gminy

2. Pierwsze objawy raka kości. Absolutnie nie należy ich lekceważyć

Torebka po herbacie już teraz w żadnym domu nie powinna trafiać do kosza na śmieci. Warto wykorzystywać ją w wyżej podanych metodach. Co więcej, w torebkach znajduje się plastik, który ma nikłe szanse na recykling, dlatego decydując się na zakup takiego produktu, watro wykorzystywać go tak długo, jak to możliwe. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz monetę 5 zł? Dzisiaj w Biedronce zrobisz furorę, niesamowita wiadomość
  2. Tragiczna śmierć młodziutkiej gwiazdy. Miała wielki talent, szczegóły wypadku mrożą krew w żyłach
  3. Kobieta usłyszała nagle dziwne dźwięki dochodzące z łazienki. Zajrzała pod wannę i pobladła, natychmiast chwyciła telefon
  4. Polskę obiegły tragiczne informacje. Zwłoki znalezione w Tatrach to Bartosz Apanasiewicz z partnerką
  5. TVP podjęło niespodziewaną decyzję, już nie ma odwrotu. Widzowie będą mocno rozczarowani
  6. Polsat przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Widzowie zaniemówią, ogromne zaskoczenie i radość

źródło: webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News