TVN próbował ukryć tę porażkę! Wycięli ten fragment z hitowego programu
Wiadomości Pikio - 5 Grudnia 2018

TVN próbował ukryć tę porażkę! Wycięli ten fragment z hitowego programu

Top Model jest od kilku lat jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych telewizji TVN. Finał ostatniego sezonu show wywołał więc ogromne emocje wśród licznych widzów. Jak się właśnie okazało, stacja zdecydowała się na wycięcie z odcinka jego najbardziej kontrowersyjnych chwil.

Top Model co sezon przyciąga przed ekrany tysiące widzów, którzy szybko wybierają swych faworytów i kibicują im w czasie trwania znanego programu aż do wielkiego, efektownego zakończenia. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się więc oczywiście finał konkursu dla aspirujących modelek i modeli, którzy walczą między innymi o wysoką nagrodę pieniężną oraz podpisanie kontraktu ze znaną agencją. Dodatkowym wyróżnieniem jest także znalezienie się na okładce popularnego wśród polskich czytelników magazynu.

Afera podczas finału Top Model zadziwiła widzów. Co wydarzyło się w odcinku na żywo?

Ostatni sezon show udało się wygrać Kasi Szklarczyk, która zmierzyła się ostatecznie z Hubertem Gromadzkim oraz Anią Markowską. O wyborze zwycięzcy zadecydowali widzowie, dopingujący swoich ulubieńców od początku serii i oddający na nich naprawdę liczne głosy. Jak się ostatecznie okazało, to nie wybór zwycięzcy, a ogłoszenie nazwiska uczestnika zajmującego trzecie miejsce wywołało wśród widzów największe emocje. Chociaż ostatnie miejsce na podium miała zająć Markowska, na mniejszych ekranach w studiu pokazały się nieodpowiednie zdjęcia, przez co Joanna Krupa wymieniła ją jako osobę przechodzącą do ścisłego finału. Ostatecznie, po chwili sporego zamieszania i konsternacji, okazało się jednak, że to duże telebimy się nie myliły - do ostatecznej rozgrywki widzowie wytypowali Kasię i Huberta. - O Jezus, sorry kochanie, odpadasz - powiedziała prowadząca program do Ani, a jej słowa naprawdę zadziwiły widzów, ściągając na Krupę ogromną dawkę krytyki oraz zmuszając ją do opublikowania wyjaśnień.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światemCzytaj dalej

Zaskakująca decyzja producentów show Top Model. Co próbowali ukryć?

Co ciekawe, publiczność zwróciła właśnie uwagę na naprawdę zaskakujący w tym kontekście fakt. W czasie reemisji odcinka wycięto z niego pomyłkę Joanny Krupy, pozostawiając jednak moment, w którym modelka przeprasza Anię. Podobnie stało się w przypadku wersji epizodu udostępnionej internautom na platformie Player. Stacja w żaden sposób nie skomentowała jeszcze tego kroku. Nie odnieśli się do niego także jurorzy show oraz jego uczestnicy, co jest jednak zapewne kwestią czasu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Polsatu podjęła trudną walkę o zdrowie i życie. Straszną diagnozę usłyszała po latach
  2. Znaki zodiaku mężczyzn. Jak ich w sobie rozkochać? Co ich kręci?
  3. Straszne informacje mediów o gwieździe TVN. „Wróciła do picia, straciła kontrolę”
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  5. Gwiazdor „Mam Talent” miał koszmarny wypadek. Nowe informacje są jeszcze gorsze
ZAMIANA
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News