Ogromny sukces gwiazdora "Top Model". Gratulują mu wszyscy

Ogromny sukces gwiazdora "Top Model". Gratulują mu wszyscy

Top Model zmienił go z nieśmiałego chłopaka w potencjalnego gwiazdora modelingu. Zwycięzca polskiej edycji show póki co nie zawojował tej branży. Pochwalił się za to na Instagramie swoim prywatnym sukcesem.

Patryk Grudowicz jest jednym z nielicznych, którym udało się zwyciężyć w programie "Top Model". Skromny chłopak z Ostródy zachwycił grono jury i polską widownię. To on zgarnął główne nagrody w 6. edycji show.

Zwycięzca Top Model nie zawojował świata modelingu. Dziś pochwalił się nietypowym sukcesem

Mimo wsparcia, którego od samego początku udzielała mu jurorka Joanna Krupa, Grudowicz nie zrobił do dziś kariery w modelingu. O uczestniku modelingowego show nie słyszymy dziś w kontekście zawrotnych kontraktów czy pokazów. Grudowicz wyróżnia się na swoim Instagramie profesjonalnymi zdjęciami. Ostatnie wpisy zupełnie nie oddają jego modelingowej pasji. Mężczyzna stwierdza jednak, że mimo to ma się jednak czym chwalić i nie samym modelingiem żyje człowiek. Uczestnik "Top Model" wstawił na swój Instagram nietypowe zdjęcie z samochodem. Widzimy na nim Grudowicza radującego się przy aucie z "elką" na dachu. Nawet bez podpisu łatwo zgadnąć w czym rzecz - Grudowiczowi udało się zdać egzamin na prawo jazdy! Pozowane zdjęcie oddaje wielką radość, którą chciał podzielić się ze swoją widownią. - Jazda z tym. Kto z was ma już prawko i za którym razem zdaliście? Do zobaczenia na drodze - napisał Patryk Grudowicz. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Moc gratulacji od fanów

Fani rozpisują się w gratulacjach. Cieszą się z pomyślnego przejścia przez niełatwe w polskich realiach egzaminy. Zgodnie z życzeniem modela w komentarzach pod jego wpisem stworzyła się dyskusja zainteresowanych fanów. Posiadacze "prawka" przytaczają swój staż za kółkiem i ilość prób, jakie potrzebowali by uzyskać pozytywny wynik egzaminu. 21-letniemu Patrykowi gratuluje cała redakcja Pikio.pl i życzy rozwagi w każdej sytuacji za kółkiem. Kto wie, może zdane niedawno prawo jazdy stanie się zaczynem do jego powrotu na drogę ku modelingowi? fot. Patryk Grudowicz InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Jak mieszka córka prezydenta? To, co POKAZAŁA, przechodzi najśmielsze oczekiwania!
  2. Żona Morawieckiego wygląda OBŁĘDNIE! Zaniemówicie z wrażenia!
  3. NIEPOJĘTE! Gwiazda Top Model apeluje o wyrozumiałość dla mordercy Pawła Adamowicza
  4. Wygrał Top Model. Zrozpaczona Krupa: Współpracownicy zniszczyli mu życie i karierę
  5. W Top Model wróżyli jej wielką karierę. Skończyła na terapii i z problemem z używkami
Następny artykuł