Była największą gwiazdą polskiego "Top Model". Zbiera śmieci na ulicach

Była największą gwiazdą polskiego "Top Model". Zbiera śmieci na ulicach Źródło: fot. Youtube

"Top Model" jest zdecydowanie hitowym program TVN, który na długo pozostaje w pamięci widzów. Tym bardziej dziwią wieści, jakie pojawiły się na temat największej gwiazdy programu. Nawet tego nie ukrywa, zbiera śmieci na ulicach.

Anja Rubik jest nie tylko gwiazdą polską, ale również międzynarodową. Tym bardziej dziwi fakt, że wielki autorytet programu "Top Model" mówi wprost, że... zbiera śmieci na ulicach! Co właściwie skłoniło modelkę do takiego postępowania? Anja Rubik od dawna promuje ekologiczne postępowanie i styl życia. Nasze środowisko jest dla modelki bardzo ważne i zawsze stara się o nie dbać. Rubik walczy o czyste oceany, sprząta plaże na Bali i Malediwach, namawia ludzi, by minimalizowali używanie jednorazowych opakowań. Ostatnio jednak zaskoczyła wszystkich.

Gwiazda "Top Model" zbiera śmierci z ulic

- Nie wiem, czy to jest szalone, ale zbieram śmieci na ulicach. Gdy widzę plastik na ulicy, nieważne, czy to w Nowym Jorku, czy w Warszawie, podnoszę go. Kiedy jestem na plaży i zobaczę butelkę, zabieram ją ze sobą i wrzucam do utylizacji. Chciałabym, by każdy z nas miał takie odruchy, bo to przecież są nasze śmieci. Powinniśmy brać za nie odpowiedzialność - mówi Anja Rubik. Wyobrażacie sobie modelkę zbierającą śmierci na ulicach miasta? Wygląda na to, że dbanie o środowisko jest dla niej naprawdę sprawą priorytetową. - Od dwóch lat współpracuję z organizacją Parley for the Oceans i z jej ramienia rozmawiam z przedstawicielami koncernów, namawiając ich, aby wspierali ekologię. Wierzę, że świat mody ma ogromną moc i może dyktować trendy. [...] Kilka dni temu przemawiałam w siedzibie ONZ w Nowym Jorku i zapraszałam świat mody do wzięcia odpowiedzialności za naszą planetę oraz inwestycje w eco-friendly [przyjazne środowisku – przyp. red] materiały. Wierzę, że jeśli zaczniemy wspierać takie firmy, to automatycznie pojawi się zapotrzebowanie na rynku. Skutkiem tego produkcja z ekologicznych materiałów zacznie przynosić zysk i nastąpi realna zmiana - opowiada Rubik o swojej walce. Trzymamy za nią kciuki. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jesteś kobietą i mieszkasz w Polsce? Zapłacisz duży podatek
  2. Mikołaj Roznerski zdradził swój sekret. Fani są zachwyceni
  3. Wybierasz czworonożnego przyjaciela na długie lata? Te rasy zostaną z Tobą na dłużej
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News