Gwiazda Top Model szokuje kulisami związku. "Myślał, że jestem prostytutką"

Gwiazda Top Model szokuje kulisami związku. "Myślał, że jestem prostytutką" Źródło: screenshot/TVN

Uczestniczka Top Model zdecydowała się zdradzić kulisy swojego związku. Fani są zaszokowani słowami gwiazdy. Jej mąż uważał swoją przyszłą żonę za prostytutkę. Nikt nie spodziewał się takiego początku wielkiej miłości.

Top Model daje szansę najpiękniejszym kobietom i najprzystojniejszym mężczyznom na karierę w świecie modelingu. Wiele ludzi wciąż uważa, że ten zawód wymaga sypiania z wysoko postawionymi, wpływowymi ludźmi. Jedna z uczestniczek wprost mówi, że jej partner uważał ją na początku ich relacji za prostytutkę.

Uczestniczka show TVN miała trudną przeszłość. Musiała zarabiać ciałem

Jedna z uczestniczek Top Model, Marta Turska, wzięła udział w pierwszej edycji programu. Ładna buzia i świetna figura sprawiły, że pomyślnie przeszła casting. Jednak jej udział wzbudzał wiele kontrowersji, ponieważ kobieta otwarcie przyznała, że zarabiała na życie swoi ciałem.

- W ciągu dnia pracowałam jako account manager w agencji badawczej, a w nocy tańczyłam w klubie. Praca na dwa etaty. To etap, który już dawno zamknęłam. Jestem dziewczyną z historią, którą mój mąż zaakceptował. Na pewno mu nie było lekko - wspomina.

Jednak nie ten aspekt życia sprawił, że mąż Marty wziął ją za panią lekkich obyczajów. Tę historię poznał dopiero później.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda Top Model opowiedziała o początkach swojego związku. Jej wybranek bardzo się pomylił

Początek związku uczestniczki Top Model nie był romantyczny. Para poznała się w bardzo specyficznych okolicznościach.

- Zadzwoniła do mnie koleżanka tuż po finale Top Model, więc ja byłam taką wschodzącą gwiazdą. Zapraszano mnie na ścianki. Koleżanka powiedziała, że jest jakaś impreza, urodziny warszawskiego biznesmena. Dostałam za wyjście 500 zł - opowiada ze śmiechem Marta Turska.

Kobieta dzięki swojej urodzie miała być żywą ozdobą imprezy i dodać nieco prestiżu swoją rozpoznawalnością. Mężczyzna, który później poślubił uczestniczkę popularnego show, nie kojarzył jej z telewizji. Założył, że piękna blondynka jest po prostu wynajętą prostytutką.

Mimo dosyć burzliwego początku, para polubiła się, a z czasem zakochała.

- Razem ze wspólnikami organizowaliśmy urodziny i oni zaprosili dziewczyny. Chodziło o to, żeby znaleźć modelki, które ubarwią tę imprezę. Będąc moim prezentem została już moją żoną. To była miłość od pierwszego wejrzenia - mówi mąż kobiety.

  1. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat, ale wygląda cudownie
  2. Maryla Rodowicz mieszka w nawiedzonym domu! Czy to prawda, że szuka egzorcysty?
  3. Co na to Magda Gessler? Początkująca kuchmistrzyni Żyła powiedziała, co o niej myśli
  4. Szok w DDTVN. "Kobieca pochwa jest siedliskiem demonów"
  5. Internauci: Taniec z gwiazdami jest ustawiony, oto dowody
  6. Szostak schudła na tej diecie. Każdy może sobie na nią pozwolić i działa natychmiastowo 


 

Źródło: Plejada

Następny artykuł