Wielka awantura wokół Top Model! Decyzja jury zszokowała internautów

Wielka awantura wokół Top Model! Decyzja jury zszokowała internautów Źródło: fot.youtube.com/tvn

Top Model znowu szokuje. Wybory jurorów programu dotyczące finałowej trójki wzbudziły oburzenie i kontrowersje wśród widzów stacji. Czy TVN było na coś takiego gotowe?

Top Model w tej edycji budzi wielkie emocje. Zróżnicowani uczestnicy i cała otoczka programu działają na wyobraźnię i nerwy oglądających popularnego show. Wczorajszy odcinek wyłowił finałową trójkę uczestników programu. Z racji tego, że poziom przyszłych gwiazd modelingu był bardzo wyrównany, widzowie mieli swoich wyraźnych kandydatów do zwycięstwa w tej edycji. Jak się jednak okazuje, odpadnięcie ulubionych postaci zadziałało na internautów jak płachta na byka i nie mogli powstrzymać się przed komentarzami. Producenci programu będą w szoku po przeczytaniu komentarzy.

Top Model. Wielkie emocje w tej edycji

Ta edycja popularnego show telewizji TVN od samego początku wzbudzała wielkie emocje. Powodem takiego zainteresowania tą serią był bardzo wyrównany poziom wśród uczestników programu. Sama jurorka programu, Joanna Krupa, zaznaczała: „będziemy mieli problem, żeby wybrać finałową trójkę, mamy pięciu bardzo zdolnych modeli". Ostatecznie jednak to Hubert, Ania i Kasia najbardziej przekonali jurorów i to oni wystąpią w ostatnim odcinku programu, realizowanym na żywo w Madagaskarze. Ta decyzja, jak też ostatni odcinek, były dla niektórych widzów wielkim i nieprawdopodobnym ciosem. Ich wypowiedzi na forach i portalach poświęconych Top Model mogą szokować producentów programu, jak też samych uczestników.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci byli bezlitośni

Wielkie kontrowersje wśród internautów wzbudziła postać Kasi w finale. Zdaniem widzów, kobieta odbiegała poziomem od innych uczestników. Niektórzy nawet podejrzewają, że modelka przeszła do finału tylko i wyłącznie dlatego, że jest ulubienicą Krupy. - Kibicuje Hubertowi. Przynajmniej nikogo nie udaje, nadaje się najbardziej na modela. Nawet jeżeli nie wygra, to osiągnie największy sukces. Zresztą myślę, że Michał tez ma potencjał. Ania sympatyczna, ale nie widzę jej jako zwyciężczynię. Natomiast Kasia jest sztuczna i przesłodzona. Wydaje mi się, że gra i jest fałszywa bardziej niż Magda. Nieładnie oczerniać koleżankę, z którą się trzymało pakt, żeby przypodobać się innym - napisał użytkownik internetu. - Krupa załatwiła Kasi kontakty i pokazy. Sama jej powiedziała jakiś czas temu "Kochana my się widzimy w LA" Widać, że ją faworyzują we wszystkim, jest idealna i jeszcze te łzy jak to ona przypomina Krupe z młodości.... Inni też są świetni i każdy popełniał na początku jakieś błędy tylko nie panna Kasia. ONA WYGRA TEN PROGRAM. Takie życie ustawek. Pozdrawiam zza kulis - stwierdziła użytkowniczka o pseudonimie Szczera.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znaki zodiaku, które są największymi leniuchami. Kochają spać
  2. Gwiazda TVN opublikowała bardzo intymne zdjęcie. Burza w sieci
  3. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w szoku
  4. Skandal na planie Rodzinka.pl! Największa gwiazda brutalnie poniżona
  5. Kochana i niesamowicie popularna gwiazda TVN w szpitalu! Wielkie nieszczęście
Następny artykuł