Bryluje w Top Model, a córka gwiazdy podbija Internet. "Ładniejsza od uczestniczek!"

Bryluje w Top Model, a córka gwiazdy podbija Internet. "Ładniejsza od uczestniczek!"

Top Model jest jednym z najpopularniejszych programów TVN. Dzięki formatowi karierę zrobili m.in. Radosław Pestka czy Paulina Papierska. Członkowie Jury programu to również bardzo aktywne w show-biznesie gwiazdy. Dawid Woliński - projektant, który nierzadko brutalnie ocenia uczestników programu - w życiu prywatnym jest ojcem 21-letniej Oliwii. 

Top Model pozwoliło widzom poznać zarówno uczestników, jak i członków jury. Od pierwszej edycji Dawid Woliński - projektant i stylista stanął w świetle reflektorów, a media zaczęły się interesować jego prywatnym życiem. Miał 19 lat, gdy został ojcem. Teraz jego córka - Oliwia Betlejewska podbija Internet.

Córka Wolińskiego ładniejsza niż gwiazdy Top Model?

Z mamą Oliwii, Dawid Woliński rozstał się. To nie zmieniło jednak jego podejścia do ojcostwa. Jest bardzo zżyty z 21-letnią córką. Czas spędzają wspólnie aktywnie i regularnie, często dokumentując wspólne wypady w social mediach. Internet w ostatnim czasie zaczął się żywo interesować córką znanego projektanta. Niektórzy twierdzą nawet, że jest ładniejsza od uczestniczek Top Model.

Kim jest córka Wolińskiego?

Córka Wolińskiego również jest artystką, mieszka we Wrocławiu, gdzie studiuje ceramikę artystyczną. Projektant zapytany, czy Oliwia mogłaby chodzić w jego kreacjach w programie Top Model, odpowiedział, że jest to możliwe! Jednak, zdaniem mężczyzny, zrobiłaby to tylko po to, aby utrzeć mu nosa. 21-latka podobno odziedziczyła po ojcu poczucie humoru. W jednym z wywiadów Dawid Woliński przyznał, że jego córka pięknie rysuje - ma talent. Dodał także, że jest obrażalska jak on. Czy młoda dziewczyna chciałaby uczestniczyć w hicie TVN Top Model? Internauci już zaczynają spekulować, czemu młoda dziewczyna nie wybrała kariery modelki. Ostatnio stała się bardzo aktywna w social mediach. Być może planuje zmianę w życiu i start kariery w show-biznesie. Podobna do taty? Top Model Instagram/oliveekZOBACZ TAKŻE:
  1. Olejnik odebrało mowę w programie na żywo. Biedroń ostro o molestowaniu w TVN
  2. Karczemna awantura o Polskę w PE! „Potraficie tylko drzeć mordy” 
  3. Co na to jej mąż?! Gwiazda TVN wyznała, że w jej typie jest... Kinga Rusin
Źródło: viva.pl Następny artykuł