Top Model burza
Instagram/topmodelpolskatvn
- 27 Listopada 2019

Wielka burza po finale "Top Model". Ujawniono szczegółowe wyniki głosowania, widzowie są oburzeni

Top Model spowodowało falę krytyki po tym, jak ujawniono kulisy głosowania w ostatnim odcinku. Wielki finał był naprawdę olśniewający, ale jego wyniki nie wszystkim się spodobały. Są oskarżenia o to, że konkurs był od początku ustawiony.

Top Model to popularne show TVN, w którym uczestnicy konkurują o możliwość rozpoczęcia kariery w modelingu. Show często spotyka się z krytyką widzów za wybory jury, ponieważ piękno jest kategorią absolutnie subiektywną i nie wszystkim podoba się czysto profesjonalne podejście jurorów. A przynajmniej tak było do tej pory - teraz niektórzy podejrzewają ich o dawanie niektórym niezasłużonej drugiej szansy.

Ziemniaki zabrały całą rodzinęOjciec zszedł do piwnicy po ziemniaki, za nim żona, syn i babcia. Wszyscy nie żyją przez jeden błąd, który popełnia wielu z nasCzytaj dalej

"Top Model" znalazło się w ogniu krytyki po wyłonieniu zwycięzcy tegorocznej edycji

Ósma edycja zapisze się w historii programu jako coś naprawdę wyjątkowego. Po pierwsze, do ostatniego etapu konkursu przeszło nie troje, a czworo uczestników. Ponadto w jury zabrakło modelki Joanny Krupy, która ze względu na narodziny swojej córki postanowiła na jakiś czas przejść na urlop macierzyński i została z rodziną w Stanach Zjednoczonych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KotZostawiła włączoną kamerę, by zobaczyć, co jej pies robi kotu. Obejrzała nagranie i padłaCzytaj dalej

Dodatkowo ósmy sezon zakończył nietypowy, bo wieloetapowy odcinek. Najpierw jury oceniało sesję okładkową uczestników, potem przyszedł czas na futurystyczną sesję zdjęciową z najnowszym samochodem marki Peugeot. Po tej sesji miało miejsce głosowanie widzów. Wyniki były wówczas jednoznaczne: z programem pożegnała się Sandra Dorsz.

W ostatnim etapie wzięli udział Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska oraz Staszek Obolewicz. Pozowali oni do zdjęć z końmi - zwierzęta to nie jest łatwy partner dla modela, którego celem jest atrakcyjnie prezentować zarówno siebie, jak i ubrania. Wówczas zatryumfował chory na zespół Tourette'a Dawid Woskanian.

Problematyczna decyzja prowadzących programu?

Dość szybko jednak doszło do kontrowersji. Na instagramowym koncie programu ujawniono, ile głosów otrzymał każdy z uczestników. Okazało się, że większą popularnością wśród jurorów cieszyła się Olga Kleczkowska, a Dawid Woskanian wygrał dzięki pomocy widzów. Wzbudziło to wiele wątpliwości pośród fanów show.

Dzisiaj grzeje:

1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. Zwłoki przed siedzibą Polsatu! Nie żyje młoda kobieta

Niektórzy uważają, że model zwyciężył nie dzięki umiejętnościom i urodzie, ale swojej chorobie. Z drugiej strony istnieje również całkiem spora grupa zadeklarowanych zwolenników Dawida Woskaniana, którzy twierdzą, że jego choroba była przeszkodą w konkurencji, a nie kartą przetargową.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

Szczeniak to jego drugie wcielenie.Twierdzi, że nie jest człowiekiem tylko szczeniakiem. Aż się niedobrze robi na widok jego miski, porażające zdjęciaCzytaj dalej

źródło: wizaż

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News