Widzowie przeżyli chwile grozy. Uczestniczka "Top Model" miała groźnie wyglądający upadek, niezbędna była pomoc medyczna

Widzowie przeżyli chwile grozy. Uczestniczka "Top Model" miała groźnie wyglądający upadek, niezbędna była pomoc medyczna Źródło: Screen/ Facebook/ Top Model TVN

"Top model" wrócił po wakacyjnej przerwie i od razu wzbudził ogromne emocje. Jedna z uczestniczek miała groźnie wyglądający wypadek. Pojawiła się krew, niezbędna była interwencja ratownika medycznego.

"Top model" wrócił na ekrany TVN. Ósma edycja popularnego, modowego show zaczęła się od mocnego uderzenia, którego nie powstydziłby się sam Alfred Hitchcock. Jedna z uczestniczek miała na planie poważnie wyglądający wypadek, musiał interweniować ratownik.

Uczestniczka "Top model" miała wypadek

Już pierwsze odcinki nowego sezonu "Top model" wywołały ogromne emocje. Widzowie mogli poznać nowych, ciekawych uczestników, a jurorzy wykorzystali złoty bilet gwarantujący udział w programie. Zdarzył się jednak też nieprzyjemny incydent, który mógł wyeliminować aspirującą modelkę z dalszego udziału w programie. Do zdarzenia doszło w trzecim odcinku show. 

Olga Kleczkowska, 17-letnia uczestniczka, nieszczęśliwie upadła na wybiegu. Wypadek był na tyle groźny, że musiał interweniować ratownik. Na planie pojawiła się krew.

Niezbędna była pomoc medyka

Olga Kleczkowska nie była specjalnie pewna swojego potencjału, lecz jurorzy ochoczo namawiali ją do zaprezentowania swoich umiejętności. 17-latka musiała pojawić się na wybiegu i przejść po nim tak, jak podczas pokazu mody. Nie jest to proste, gdy dopiero aspiruje się do tego zawodu. Niestety, Olga w pewnym momencie potknęła się i wykręciła nogę. Zraniła się i zaczęła krwawić, ale to nie było najgorsze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dostałam paniki, słabo reaguję na krew, jak coś mi się dzieje - przyznała sama Olga Kleczkowska.

Wypadek był na tyle groźny, a uraz poważny, że niezbędna okazała się interwencja ratownika medycznego, który stacjonował na planie. Gdy zajmował się poszkodowaną, wszyscy z niepokojem czekali na decyzję, czy dziewczyna będzie w stanie kontynuować udział w programie. Na szczęście okazało się, że nie będzie musiała rezygnować - kolejne występy w "Top model" nie są zagrożone.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
2. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Olga Kleczkowska stwierdziła, że powodem wypadku była jej nieumiejętność w chodzeniu na szpilkach.

- Nie umiem chodzić w szpilkach, ale się nauczę - zadeklarowała.

Będzie to można zweryfikować już w nadchodzących odcinkach "Top model".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poważne zmiany w kodeksie pracy. Będą dotyczyć także i Ciebie
  2. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  3. Do Agnieszki Woźniak-Starak napisała fanka, która też straciła męża. Odpowiedź prezenterki TVN wyciska łzy
  4. Kotlety z piersi kurczaka jeszcze nigdy nie były tak soczyste. Genialny przepis sprawi, że każdy je pokocha
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł