Kosel zdradził całą tajemnicę. Wyjawił, jakiej płci będzie dziecko Joanny Krupy

Kosel zdradził całą tajemnicę. Wyjawił, jakiej płci będzie dziecko Joanny Krupy Źródło: YouTube - tvnpl

Top Model przedstawił Polakom dziesiątki początkujących modeli i modelek, jednak tylko nieliczni z nich zrobili kariery na miarę oczekiwań. Jakub Kosel wyjawił prawdę o ciąży Joanny Krupy. Opowiedział o płci dziecka gwiazdy.

"Top Model" wciąż należy do najchętniej oglądanych programów w Polsce. Regularnie ukazują się nowe sezony przedstawiające wyzwania czekające początkujących modeli i modelki. Polacy nie ukrywają, że bardzo chcą śledzić kolejne odcinki show produkowanego przez TVN. Przez lata jego emisji wiele osób dorobiło się dużej sławy. Niektórzy postawili na promocję w mediach społecznościowych i do dziś ich sława nie przemija.

Jeden z uczestników, który uczestniczył w piątej edycji "Top Model", postanowił wypowiedzieć się na temat swojego ostatniego spotkania z Joanną Krupą. Jakub Kosel przypadkowo wypowiedział się również na temat ciąży kobiety, która doceniła go w znanym programie. Młody model wyjawił także jedną z największych tajemnic znanej na całym świecie, która dotyczy płci jej dziecka.

"Top Model" dało mu szansę na wielką karierę

Jakub Kosel pojawił się w programie "Top Model" w jego piątej edycji. Z miejsca zyskał sympatię widzów, dzięki czemu udało mu się zająć trzecie miejsce w popularnym show. Jego porażka w finale nie oznaczała, że Kosel może uznawać się za przegranego. Dziś jego konto na Instagramie śledzi ponad 280 tysięcy osób, a sam modle cieszy się wielką sławą.

Wciąż udziela się on w mediach społecznościowych, w związku z czym często możemy usłyszeć jego wypowiedzi na temat świata show-biznesu. W ostatnim czasie młody model postanowił opowiedzieć o temacie, który wyjątkowo interesuje tysiące Polaków. Chodzi o ciążę Joanny Krupy, jednej z jurorek, o której dowiedzieliśmy się dopiero kilka tygodni temu.

Gwiazdor Top Model mówi o ciąży Joanny Krupy

- Spotkałem się z Joanną. Powiem wam, że ten brzuszek już taki jest zaokrąglony. Bardzo się cieszę, że ona jest szczęśliwa. Ona czekała na tą ciążę. Jest szczęśliwa, pięknie wygląda. Mówi się, że to córka zabiera urodę matce. Więc chyba będzie syn - mówi Jakub Kosel.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko Joanny Krupy powinno przyjść na świat jeszcze w tym roku, a Polacy wciąż nie znają jego płci. Gwiazda starała się zachować tajemnicę, jednak zdaniem młodego modela wiemy już, że na świat przyjdzie chłopiec.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Iwona Węgrowska w końcu wyjawiła prawdę. Przyznała ile miała operacji plastycznych. Nie uwierzycie, że można mieć ich aż tyle!
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. RCB alarmuje. Służby apelują do Polaków o uwagę, nie żyje 7 osób, które wczoraj nie zachowały ostrożności
  4. W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Polsat: 13-latka walczy o życie
  5. Aktor grający Paździocha w "Kiepskich" latami ukrywał zdumiewającą prawdę przed mediami. Kim jest syn gwiazdora Polsatu Eryk?
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News