Tomasz Wasilewski wiadomość Polacy pogoda TVN
Screen tvnmeteo.24.pl
Joanna Szwalikowska - 13 Września 2020

Tomasz Wasilewski przed chwilą przekazał wiadomość. Polacy powinni się przygotować, będzie ciężko

Tomasz Wasilewski właśnie przekazał pilną wiadomość dla wszystkich Polaków podczas rozmowy we "Wstajesz i weekend" w TVN24. Należy odpowiednio przygotować się na nadchodzące dni. Jak przekazał prezenter, czeka nas bardzo ciekawy tydzień pod względem pogody.

Na antenie TVN24 w programie "Wstajesz i weekend" prezenter, Tomasz Wasilewski, opowiadał o pogodzie, jaka czeka nas w najbliższym czasie w Europie. Jak poinformował, czeka nas bardzo ciekawy tydzień. W trakcie rozmowy stworzył schemat ilustrujący układ mas powietrza nad Europą, tłumacząc jednocześnie, jaki wpływ mają one na pogodę w naszym kraju.

Anna Walter Tomas Komenda zaręczynyDo tej pory milczała. Przyszła żona Tomasza Komendy w końcu wyjawiła prawdęCzytaj dalej

Tomasz Wasilewski przekazał wiadomość dla wszystkich Polaków, czeka nas bardzo ciekawa pogoda w najbliższym tygodniu

W ciągu najbliższych kilku dni możemy spodziewać się ładnej pogody, na początku będzie ciepło, później wręcz gorąco, a następnie zimno. Jak wytłumaczył Tomasz Wasilewski, nad Bałkanami znajduje się wyż, który ma obecnie największy wpływ na pogodę w Europie. Wokół niego przemieszcza się ciepłe powietrze. Ruch powietrza wokół wyżu zgodny z ruchem wskazówek zegara powoduje napływ ciepłego powietrza do Europy Środkowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek rzucił się w ogień13-latek natychmiast rzucił się w żywioł, próbował ratować babcię i psa. To jednak nie koniec rodzinnej tragediiCzytaj dalej

Taki ruch powietrza powoduje import gorącego powietrza z Afryki przez Hiszpanię oraz Francję do Polski. To właśnie dlatego w sobotę w Hiszpanii temperatura wzrosła aż do 38 stopni Celsjusza. Skąd więc nadchodzące gwałtowne ochłodzenie?

Jak wytłumaczył Tomasz Wasilewski podczas rozmowy w programie TVN24 "Wstajesz i weekend", nad Europą znajdują się dwa niże - jeden nad Skandynawią, z kolei drugi na zachód od Irlandii. Tworzą one system frontów, który obecnie odgradza nas od mas zimnego powietrza. Grenlandzko-islandzki wyż magazynujący zimne powietrze pojawi się jednak nad Polską już za kilka dni. Na razie nie ma ono możliwości "przedostania się", ze względu na wyż, o którym opowiadał prezenter tvnmeteo.pl na początku. Wyż osłabnie jednak w czwartek i przesunie się na południe, co sprawi, że zimne, arktyczne powietrze napłynie do naszego kraju.

Dzisiaj grzeje:

1. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów

- Między upałem a ochłodzeniem, czyli w czwartek, nad Polską przejdzie front. Będzie padać i grzmieć, ale zjawisk tych będzie mało. Kluczową informacją w pogodzie w tych nadchodzących dniach jest temperatura, najpierw jej wzrost, a później duży spadek - tłumaczył dalej Tomasz Wasilewski. Czeka nas bardzo gwałtowna zmiana temperatury. W środę w Zielonej Górze termometry wskażą nawet 31 stopni Celsjusza, z kolei dwa dni później będzie to już maksymalnie 28 stopni.

Zdjęcie pochodzi z materiału pt. "Wyż-dyktator importuje do nas ciepłe powietrze z Afryki" autorstwa anw ze strony tvnmeteo.tvn25.pl. Link do artykułu: https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/prognoza,45/wyz-dyktator-importuje-do-nas-cieple-powietrze-z-afryki,326675,1,0.html.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "W Kontrze" chwalono obrazy na wizji, których nie było widać. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz znów odpłynęli?
  2. Tajemnica Trójkąta Bermudzkiego wyjaśniona? Tak twierdzi jeden z naukowców
  3. Rodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyć
  4. Już dziś wieczorem Polsat pokaże megahit, miliony Polaków zasiądą przed telewizorami. TVP i TVN zostaną zdeklasowane
  5. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor
  6. Sklep z Rancza istnieje naprawdę. Klienci masowo pytają o jeden produkt, właścicielka zaciera ręce

KobietaW ostatnich miesiącach mocno przytyła, uskarżała się na wzdęcia. Kiedy lekarze zobaczyli ogromny brzuch kobiety, natychmiast zainterweniowaliCzytaj dalej

Źródło: TVN Meteo TVN24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News