Przeszedł operację na otwartym sercu. Nowe wiadomości o stanie zdrowia aktora znanego z największego hitu TVP

Przeszedł operację na otwartym sercu. Nowe wiadomości o stanie zdrowia aktora znanego z największego hitu TVP Źródło: YouTube K.N.B.T Media

Tomasz Stockinger od jakiegoś czasu boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Okazały się one zagrożeniem dla jego życia i lekarze musieli podjąć się niezwykle niebezpiecznej operacji, jednak oddał się on w ręce specjalistów. Dotarły nowe wiadomości na temat jego obecnego stanu.

Tomasz Stockinger swoją karierę zawodową zaczynał dawno temu. Aktor grał w wielu filmowych produkcjach oraz wcielał się w role na deskach teatru, jednak największą rozpoznawalność zapewnił mu hit TVP "Klan".

Tomasz Stockinger poznał niedawno diagnozę lekarzy

Tomasz Stockinger w lutym tego roku dowiedział się, że wykryto u niego zastawkową wadę serca. Tak poważna diagnoza w jego wieku jest dużym zagrożeniem dla życia i zdrowia. Aktor ma 65 lat, więc nic dziwnego, że zdecydował oddać się pod opiekę najlepszych kardiologów, którzy zrobili wszystko, co było w ich mocy, aby uratować jego życie. Eksperci zdecydowali się na przeprowadzenie zabiegu i dlatego Tomasz Stockinger wylądował w szpitalu, gdzie przeprowadzono operację na otwartym sercu. Lekarze byli zadowoleni z efektu, jednak ostrzegali aktora, że dojście do pełni zdrowia będzie bardzo długotrwałym i pracochłonnym procesem. Jednocześnie informowali, że istnieje ryzyko, że nigdy nie powróci do pełnej sprawności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rehabilitanci pozostawali w ciągłym kontakcie z lekarzami

Aktor udzielił wywiadu tygodnikowi "Świat i Ludzie", w którym powiedział, że każdego dnia czuje się coraz lepiej. Tomasz Stockinger bardzo przyłożył się do procesu rehabilitacji, którą odbywał w szpitalu w Konstancinie. Wykazał się niezwykle silną wolą i pracowitością godną pozazdroszczenia, ale to właśnie dzięki temu oraz profesjonalnemu podejściu rehabilitantów, aktor niedługo opuści szpital. Wypis jest wspólnym dziełem personelu oraz pacjenta. Rehabilitanci pozostawali w kontakcie z kardiologiem aktora i dopasowywali ćwiczenia do konkretnych potrzeb. 

- I nawet jestem mile zaskoczony, że tak szybko tutaj postawili mnie na nogi. A nie wyglądało to za dobrze. Jak to powiedział jeden z lekarzy - wywinąłem się! Bo mój stan był naprawdę ciężki - mówi w udzielonym wywiadzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Z samego rana TVP przekazała druzgocące informacje. Nie żyje Pierwsza Dama Polonii
2. Czy można iść do sklepu po alkohol? Nowe obostrzenia. Policja wyjaśnia

Nie wie, gdzie się uda kiedy wyjdzie ze szpitala

Tomasz Stockinger bierze pod uwagę, że nie pojedzie do domu po wyjściu ze szpitala. Rozważa możliwość wyjazdu z Warszawy i zaszycia się gdzieś, gdzie jest spokojnie, cicho a w okolicy nie ma zbyt wielu ludzi. Nie może również doczekać się momentu, kiedy wróci do dawnych aktywności fizycznych, choć na razie musi skupić się na tym, aby się nie przeciążać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Epidemia w Polsce wkroczyła w nową fazę. Poważny wzrost zachorowań i zgonów
  2. Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę polskiemu szpitalowi. Wiemy, która placówka otrzyma wsparcie
  3. Liczba zakażeń przebiła kolejny tysiąc, wzrasta bilans ofiar śmiertelnych. Ministerstwo Zdrowia przekazało smutne wiadomości
  4. Najmłodsza ofiara śmiertelna koronawirusa. Niemowlęcia nie udało się uratować
  5. Cała się trzęsła i miała dreszcze. Anna Mucha nie wytrzymała, popłakała się na oczach milionów widzów
  6. Jasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscy

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News