Sekielski: "Biorę się za SKOKI!". Prosi o wsparcie!

Sekielski: "Biorę się za SKOKI!". Prosi o wsparcie! Źródło: Fot. Facebook

Tomasz Sekielski to polski dziennikarz oraz pisarz. Mężczyzna podejmuje się tematów trudnych i kontrowersyjnych, takich jak nieprawidłowości w rządzie czy też pedofilia w Kościele. Jego ostatni film dokumentalny wywołał niemałe poruszenie, które trwa do dziś. Teraz mężczyzna postanowił zająć się kolejną, ważną dla społeczeństwa kwestią.

Tomasz Sekielski ma już za sobą produkcję dokumentu o księżach - pedofilach. Po ogromnym sukcesie jaki udało mu się osiągnąć, postanowił przyjrzeć się bliżej SKOK-om, których funkcjonowanie owiane jest pewnego rodzaju tajemnicą.

Tomasz Sekielski bierze się za SKOK-i

Na Facebooku opublikowany został film, w którym Sekielski obiecuje zbadanie sprawy SKOK-ów. - Ruszamy z nowym projektem dokumentalnym. Tym razem bierzemy się za największą aferę finansową ostatnich lat - aferę SKOK-ów i spółdzielczych kas oszczędnościowo - kredytowych. Jak doszło do przekrętu, który kosztuje nas wszystkich wiele miliardów złotych? Na czym polegał skok na kasę, za którym stali znani politycy, mafia, służby specjalne oraz dziennikarze? Jak doszło do masowych oszustw, wyłudzeń, wymuszeń, a nawet próby zabójstwa? - oznajmił dziennikarz. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Obietnica zdemaskowania oraz prośba o wsparcie

W dalszej części filmu Tomasz Sekielski obiecuje, że zdemaskuje tajemnice skrywane przez Prawo i Sprawiedliwość, a także odkryje prawdę o senatorze Biereckim. - Dlaczego obecna władza boi się prawdy o SKOK-ach? Jakie tajemnice skrywa prominentny polityk - milioner, senator Bierecki? Dlaczego przez wiele lat Prawo i Sprawiedliwość broniło SKOK-i przez nadzorem finansowym państwa? Ujawnimy nazwiska, powiązania oraz mechanizmy funkcjonowania SKOK-ów - przekonuje dziennikarz. Tomasz Sekielski porusza niezwykle kontrowersyjne i niewygodne dla rządu kwestie, przez co nie może liczyć na pomoc finansową ze strony instytucji takich jak Państwowy Instytut Sztuki Filmowej. W związku z tym prosi swoich obserwujących o wsparcie, które pomoże mu zrealizować kolejny cel. - Proszę was o wsparcie - brzmiała prośba na sam koniec umieszczonego filmu.

Treści udostępniane za darmo

W przypadku poprzedniego filmu, który wyszedł spod ręki Tomasza Sekielskiego, widzowie mogli liczyć na darmowy seans. Dziennikarz zapowiedział, że jego celem jest nagłośnienie sprawy, a nie zbogacenie się na niej. - Mój film o księżach pedofilach będzie mógł obejrzeć każdy ZA DARMO w internecie. Nie wezmę ani złotówki!!! Będzie przetłumaczony na język angielski. Zgłosimy go na międzynarodowe festiwale. Nikt nas nie zablokuje ani nie ocenzuruje!!! - oznajmił wówczas Tomasz Sekielski. Czy tym razem możemy liczyć na podobny akt hojności skierowany w stronę widzów? Co prawda nic nie wskazuje na to, żeby dziennikarz planował zmieniać swoją strategię, ale pewności mieć nie można. Przekonamy się o tym już wkrótce.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Na co zmarła Kora? PRZERAŻAJĄCA choroba zabija 140 000 kobiet rocznie
  2. NIGDY nie zgadniesz, kim jest facet Omeny Mensah! To znany miliarder
  3. Dziennikarz TVP był pośmiewiskiem całej Polski. Przechodzi do Polsatu, Polacy zastygli
  4. Duda znowu się skompromitował? Dziwaczna odpowiedź na pytanie dziennikarzy
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News