Będzie kolejny film o pedofilach. "Będzie bardziej wstrząsający niż film braci Sekielskich, bo taki jest materiał dowodowy"

Będzie kolejny film o pedofilach. "Będzie bardziej wstrząsający niż film braci Sekielskich, bo taki jest materiał dowodowy" Źródło: youtube/SEKIELSKI

Tomasz Sekielski swoim filmem "Tylko nie mów nikomu" wstrząsnął opinią publiczną. To jednak nie koniec ujawniania skandali pedofilskich w Polsce. Inny znany dziennikarz postanowił podjąć się tematu.

"Tomasz Sekielski [...] otworzył temat" - stwierdził Mariusz Zielke, dziennikarz i reżyser. Wygląda na to, że polskie społeczeństwo niedługo dowie się o kolejnym skandalu pedofilskim. Jak zapowiada reżyser - film będzie jeszcze bardziej wstrząsający niż "Tylko nie mów nikomu". Zebrany materiał dowody według autora jest naprawdę przerażający.

Tomasz Sekielski popchnął kamyk, który uruchomił lawinę. Na jaw wyjdą kolejne skandale, pedofilów spotka zasłużona kara

Sprawa dotyczy znanego muzyka, jazzmana i pianisty Krzysztofa Sadowskiego. Współtwórca programu "Tęczowy music box" miał molestować dzieci biorące udział w programie. Mariusz Zielke twierdzi, że sprawa jest skutecznie wyciszana, ale on nie ma zamiaru milczeć. W planach ma nagranie filmu, który wstrząśnie opinią publiczną i wyjawi kolejną aferę pedofilską.

- Moi drodzy, skala zakłamania przy sprawie Pana Krzysztofa Sadowskiego jest niebywała. Próba wyciszenia tego tematu również. To jest sprawa, którą wyjaśnię do końca i wszyscy będziecie mieli możliwość oceny zarówno mojego postępowania przy niej, jak i całości materiału dowodowego. Będzie to materiał obiektywny i bez znieczulenia. Pokażę wszystkie wątki sprawy, apolitycznie i postaram się bez emocji, które dziś mi się udzielają. Zrobię film na ten temat - zapowiedział Zielke na swoim Facebooku.

Film ma być bardziej wstrząsający niż ten braci Sekielskich. Reżyser zapowiada, że "Tylko nie mów nikomu" to świetny wzorzec

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zielke stwierdził, że rozpoczął już realizowanie swojego filmu. Zapowiada, że będzie to niezwykle bolesny materiał - szczególnie dla całego środowiska jazzowego oraz rodziny muzyka. Jednak do stworzenia filmu realizuje go obietnica, którą złożył ofiarom Krzysztofa Sadowskiego. Dziennikarz zapowiada, że po zrealizowaniu filmu będzie składał zawiadomienie do prokuratury, a także to, że film będzie bardziej wstrząsający niż ten braci Sekielskich.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele
2. Już nie tylko Air Kuchciński. Kolejne afery marszałka wychodzą na jaw

- Już teraz jestem pewien w 100 proc., że będzie to film znacznie bardziej wstrząsający niż film braci Sekielskich, bo taki jest materiał dowodowy. Przy czym, żeby była jasność: Tomasz Sekielski zrobił bardzo dobry film, otworzył temat, nikt mu tego nie odbierze, zrobił moim zdaniem świetną robotę i ja mu się bardzo nisko za to kłaniam, nie chcę niczego odebrać. Mam się od kogo uczyć i postaram się to zrobić na jak najwyższym poziome - opowiada dziennikarz.

NAJLEPSZE NEWSY DNIA:

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
  4. Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania
  5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Facebook

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu