Znajoma Tomasza Mackiewicza skazana za potrójne morderstwo. Szczegóły są straszne

Znajoma Tomasza Mackiewicza skazana za potrójne morderstwo. Szczegóły są straszne Źródło: Fot. YouTube/Tomasz Mackiewicz

Tomasz Mackiewicz pragnął jej pomóc, więc zatrudnił ją w swojej firmie, gdzie doskonale się spisywała. Znajoma zmarłego himalaisty, którą poznał przez przypadek jako autostopowiczkę, której zaoferował pomoc, okazała się później seryjną morderczynią, która odsiaduje obecnie wyrok dożywocia. Szczegóły tej zbrodni są straszne.

Róża C. i Tomasz Mackiewicz poznali się ponad 8 lat temu pod koniec wakacji. Popularny himalaista zaprosił ją do swojego samochodu i zaoferował wspólną podróż. Dziewczyna opowiedziała mu o swoim życiu, które nie było zbyt ciekawe. Młoda, 22-letnia wówczas kobieta podobnie jak Mackiewicz wiele przeszła. Późniejszy zdobywca Nanga Parbat zaprosił ją więc do swojej firmy, w której została zatrudniona.

- Mackiewicz i Róża C. poznali się pod koniec wakacji 2010 roku. Tomek zabiera do samochodu autostopowiczkę. Dziewczyna ma 21 lat. Trudna rodzinna historia, lata spędzone w ośrodkach wychowawczych - pisze w biografii "Czapkins. Historia Tomka Mackiewicza" Mackiewicza Dominik Szczepański.

Tomasz Mackiewicz był w szoku, gdy się dowiedział o przeszłości Róży

Nowa znajoma Mackiewicza była bardzo uczynna i chętnie pracowała. Róża C. zachwyciła współpracowników i samego pracodawcę, lecz pewnego dnia nagle zniknęła. Tomasz Mackiewicz stracił z nią kontakt, jak się okazało, na zawsze. W rok po ucieczce dziewczyny himalaista dowiedział się z gazet, że C. jest oskarżona o trzy morderstwa, których dokonała w krótkim odstępie czasu. Młoda kobieta wraz ze swoim kochankiem pozbawiła życia trzech niewinnych mężczyzn.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Mackiewicz musiał być w szoku, lecz w tamtej chwili nie mógł już niczego zrobić. W jej sprawie zapadł wyrok - dożywocie, który został w 2014 roku utrzymany przez sąd apelacyjny.

Szczegóły zbrodni są zatrważające

Niedługo po ucieczce od Mackiewicza, Róża C. poznała Rafała I., który tak samo, jak podróżnik zabrał ją "na stopa". Okazało się, że nie tylko wpadli sobie w oko, ale połączyło ich również zamiłowanie do mordowania. Para niedługo po spotkaniu wyruszyła autostopem w Polskę, gdzie oddała się swojej chorej pasji. Ich pierwszą ofiarą był Stanisław D., który zabrał ich swoim samochodem spod Grójca. W pewnym momencie C. zdjęła ze swoich spodni pasek i podała go I., który udusił nim kierowcę. Ciało mężczyzny zostało wyrzucone do rozlewiska, a samochód zrabowany. Niedługo potem para poznała Eugeniusza K., którego zaprosiła na piknik. Mężczyzna zjawił się ze swoim kolegą Jurkiem. Obaj zostali zamordowani dlatego, że jeden z nich podrywał Różę, a drugi był świadkiem mordu. Z miejsca zdarzenia mordercy uciekli do Krakowa, gdzie następnego dnia znaleźli się w rękach policji. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  3. Elisabeth Revol kompletnie się załamała. Jest z nią coraz gorzej
  4. Wielka tragedia. Matka zagłodziła noworodka na śmierć
  5. Otarł się o bezdomność, cierpiał na straszną chorobę. Okrutna przeszłość gwiazdora hitowego serialu TVN
źródło: Fakt Następny artykuł