Tomasz Mackiewicz: córka nadal wspomina himalaistę
fot. facebook.com
Karol Zaborowski - 16 Marca 2019

Córeczka Mackiewicza strasznie przeżywa brak ojca. Żona himalaisty ujawnia

Tomasz Mackiewicz odszedł już ponad rok temu, ale jego brak nadal jest bardzo silnie odczuwalny. Zwłaszcza córka himalaisty bardzo ciężko to przeżywa.

Tomasz Mackiewicz bez wątpienia jest jednym z najsłynniejszych polskich himalaistów. Jego próby zdobycia szczytu Nanga Parbat bez wątpienia przejdą do historii. Zresztą już teraz powstają o nim całe książki, co tylko pokazuje, jak charakterystyczną osobą był. Dla Mackiewicza zdobycie tego ośmiotysięcznika nie było tylko wyzwaniem fizycznym. Himalaista poszukiwał w tym swoistej wewnętrznej zmiany, której bardzo potrzebował. Niestety jego starania zakończyły się tragedią, która nadal nie daje spokoju jego rodzinie.

Tomasz Mackiewicz: córka wciąż mówi o swoim ojcu

Bardzo ciężko jest się pogodzić ze śmiercią członka własnej rodziny. Jeszcze trudniej jest przekazać takie informacje dziecku, które nie do końca rozumie, co się właśnie stało. Tomasz Mackiewicz zostawił żonę i córkę, które wciąż nie mogą pogodzić się z jego odejściem.

Biedronka, Lidl i Żabka wycofają produkty z rakotwórczym składnikiem?Popularna sieć sklepów wycofuje rakotwórcze produkty. Jadłeś je?Czytaj dalej

Żona himalaisty w szczerym wywiadzie opowiedziała o swoich przeżyciach oraz o tym, jak bardzo córka wciąż tęskni za swoim ojcem, który był dla niej niemalże całym światem.

Zoja, bo tak ma na imię córka Mackiewicza, mimo upływu czasu nadal wspomina swojego ojca. Nie można się temu dziwić, ponieważ był on dla niej bardzo ważną osobą. Dziewczynka skończyła już 7 lat i bardzo tęskni za swoim ojcem. Jej mam stara się dodawać jej sił, ale nie jest to łatwe. Anna Solska-Mackiewicz cały czas tłumaczy swojej córce, że jej tata nadal na nią spogląda z góry i bez przerwy nad nią czuwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVPWielka gwiazda TVP przeszła dramat. Potem jej życie całkiem się zmieniłoCzytaj dalej

- Tomek wypełniał cały mój świat, był jego treścią. Ale mam też swoje światy, są dzieci. Nasza córka Zoja ma prawie siedem lat, dużo mówi o ojcu, tęskni za nim. A ja utwierdzam ją w tym, że on na nią patrzy i nad nią czuwa. To daje jej siłę - mówiła żona Mackiewicza w wywiadzie dla Vivy.

Bez wątpienia zarówno przed Anną, jak i jej córką jeszcze bardzo długa i ciężka droga, ale razem bez wątpienia dadzą radę ją pokonać. Po tej tragedii ich więź będzie jeszcze silniejsza, ponieważ musi choć trochę wypełnić puste miejsce powstałe po śmierci Tomasza Mackiewicza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zginęła tragicznie razem z mężem. Mogła zrobić międzynarodową karierę
  2. Dramatyczne wyznanie Anny Muchy! Aktorka z córką spędziła 4 godziny na komisariacie!
  3. Największy mit obalony. Ziemniaki nie tuczą, a leczą!
  4. Świat według Kiepskich odpala dziś petardę. Wszystko przez babkę Kiepską
  5. Julia Wieniawa wsadziła swoje cztery litery w piasek. Zdjęciami pochwaliła się w sieci

Ujawniono szokującą prawdę o wszystkich rozwodach Michała Wiśniewskiego. OniemiejecieUjawniono szokującą prawdę o wszystkich rozwodach Michała Wiśniewskiego. OniemiejecieCzytaj dalej

źródło: Viva

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News