W końcu Tomasz Lis przekazał ważną wiadomość. Chodzi o jego przyszłość po chorobie

W końcu Tomasz Lis przekazał ważną wiadomość. Chodzi o jego przyszłość po chorobie Źródło: youtube.com Tomasz Lis.

Tomasz Lis długo milczał odnośnie swoich planów na przyszłości po przebytej chorobie. W końcu zdecydował się na oficjalne przekazanie najważniejszej wiadomości.

Tomasz Lis wiele dni spędził w szpitalu, gdzie walczył o powrót do zdrowia. Opinia publiczna martwiła się jego losem tym bardziej, że on sam niewiele zdradzał na temat swojego stanu zdrowia. Dziennikarz długo nie informował swoich sympatyków, kiedy i czy w ogóle zamierza wrócić do pracy. Teraz nie pozostawił już żadnych złudzeń. 

Tomasz Lis przekazał ważną wiadomość. Chodzi o jego przyszłość 

Przypominamy, że w grudniu minionego roku, po udarze, dziennikarz trafił do szpitala, gdzie spędził kilka długich i wyczerpujących tygodni. Rodzina oraz opinia publiczna zamartwiali się jego stanem zdrowia, o którym wiadomo było niewiele. Choć placówkę opuścił już jakiś czas temu, wciąż nie informował, jak po chorobie potoczą się jego zawodowe losy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W mediach pojawiły się nawet spekulacje, według których Tomasz Lis miałby zawiesić swoją działalność lub wrócić do pracy za kilka miesięcy, gdy w pełni wróci do sił. Tymczasem okazało się, że prezenter na rekonwalescencję potrzebował o wiele mniej czasu, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać i już wrócił do codziennych obowiązków. Choć trudno w to uwierzyć, za pośrednictwem portalu społecznościowego dziennikarza poinformował, że znów oddaje się w wir pracy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media zwróciły uwagę na ważną rzecz ws. Pawła Królikowskiego. Jeden szczegół wzbudza wiele wątpliwości

2. Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę 20 lat temu. Po 18 latach nastąpiła poprawa, stało się niezwykłe

Na swoim Twitterze zamieścił krotki wpis informujący, że wrócił na antenę Radia Tok FM. Dla sympatyków Lisa to możliwie najlepsza wiadomość, na którą naprawdę długo czekali. Zainteresowanie wokół jego osoby wzrosło tym bardziej, że dziennikarz wciąż milczy o swoim zdrowiu i nie zdradza, czy wszelkie problemy ma już za sobą. Skoro jednak zdecydował się na powrót do pracy, wszystko wskazuje na to, że najgorsze ma już za sobą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  3. Każdy emeryt powinien sprawdzić swoje konto. Może ich czekać ogromna niespodzianka, nie wszyscy będą zadowoleni
  4. Pamiętacie kultowe szyszki z okresu PRL-u? Można je zrobić samemu w kilka minut, banalny przepis
  5. Przyjaciółka ujawnia treść ostatniej rozmowy z żoną Królikowskiego. Serce pęka
  6. 99% Polaków popełnia wielki błąd przy obieraniu cebuli i cytryny. Tracą wiele

Źródło: twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News