Tomasz Lis opublikował wiele mówiące zdjęcie, wyjątkowo smutny widok. Jego słowa dają do myślenia

Tomasz Lis opublikował wiele mówiące zdjęcie, wyjątkowo smutny widok. Jego słowa dają do myślenia Źródło: .

Tomasz Lis niespodziewanie trafił 11 grudnia do szpitala. Tuż przed Bożym Narodzeniem dziennikarz opublikował na Twitterze specjalne, poruszające życzenia. Dołączył do nich swoje zdjęcie, które może zasmucić licznych sympatyków dziennikarza.

Tomasz Lis trafił do olsztyńskiego szpitala przed planowanym na 11 grudnia wywiadem. Lokalne media donosiły, że dziennikarz był w stanie ciężkim, na co stosunkowo szybko odpowiedziała jego żona. Hanna Lis uspokoiła sympatyków redaktora, zapewniając, że ten czuje się już dużo lepiej. Jak jednak przekazał sam dziennikarz, aby powrócić do zdrowia, będzie musiał przejść specjalną rehabilitację, co zajmie mu najpewniej jeszcze dużo czasu.

Tomasz Lis składa świąteczne życzenia

Tuż przed Bożym Narodzeniem Tomasz Lis opublikował na Twitterze życzenia świąteczne, skierowane do swych obserwatorów. Dziennikarz zwrócił się do internautów w poruszających, dających do myślenia słowach.

- Wszystkim Wesołych Świat. Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie po wozem, a będąc „pod” pamiętali, że to cześć życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać - napisał dziennikarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie ze szpitala

Lis opublikował także zdjęcie ze szpitalnego łóżka, które zasmuciło wielu jego obserwatorów. Bardzo aktywny, skupiony dotąd na pracy i młody przecież dziennikarz spędzi bowiem święta w podobnych okolicznościach. Sam redaktor ewidentnie nie zamierza się jednak poddawać i zapewnia fanów, że będzie walczył o szybki powrót do zdrowia. Jego żona w komentarzu pod zdjęciem dodała za to, iż na żywo wygląda znacznie lepiej i po prostu "nie jest mistrzem selfie".

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat
2. Nie żyje legenda piłki nożnej. Grał w historycznym remisie Polaków na Wembley

Zdjęcie skomentowało również wielu polityków, dziennikarzy i innych ludzi, którzy życzą Lisowi powrotu do zdrowia i pełni formy.

- Tomku, siły, zdrowia i mocnego ducha do walki! Oby to niedomaganie szybko minęło i nigdy się nie powtórzyło. Wiele osób będzie z Tobą duchem w te święta - napisał Jarosław Kurski, zastępca redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej".

- Dużo zdrowia Tomku! Wesołych Świąt! Trzymaj się dzielnie. Ściskam - skomentował Kamil Dąbrowa, rzecznik warszawskiego ratusza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Pierwszy dzień zimy zaskoczył nawet synoptyków. IMGW już szykuje się do wydania alertów pogodowych
  4. Syn Maryli Rodowicz wypowiedział się na temat rozwodu rodziców. Bolesne słowa dla każdej matki
  5. Na Pomorzu tata zabił 5-letnią Milenkę. Nie poszedł do więzienia, mieszkańcy zamarli

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News