Objawy wskazują na najwyższe zagrożenie. Stan zdrowia Tomasza Lisa jest niepokojący

Objawy wskazują na najwyższe zagrożenie. Stan zdrowia Tomasza Lisa jest niepokojący Źródło: youtube/Tomasz Lis

Tomasz Lis niedawno trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii. Fani niepokoili się o jego stan zdrowia, sam jednak sprawy nie komentował. W końcu wydał oficjalne, bardzo niepokojące oświadczenie.

Tomasz Lis kilka dni temu musiał odwołać spotkanie z sędzią Pawłem Juszczyszynem, ze względu na nagłe pogorszenie się stanu zdrowia. Dziennikarz trafił na OIOM, według wielu źródeł jego stan rzekomo był ciężki, co szybko zostało jednak zdementowane przez Hannę Lis, która zapewniła, że sytuacja jest stabilna. W końcu sam zainteresowany udzielił komentarza.

Tomasz Lis wydał oświadczenie w sprawie choroby

- Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany, by zrobić absolutnie wszystko, co trzeba by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności - napisał w oficjalnym oświadczeniu Tomasz Lis.

Deklaracja dziennikarza wywołała falę spekulacji. Jeśli sam przyznał się, że będzie musiał przejść rehabilitację, zaczęto podejrzewać, że mogło dojść do wylewu lub udaru. W tego typu przypadkach pacjent znajduje się w sytuacji najwyższego zagrożenia życia, a po zażegnaniu kryzysu, czeka go właśnie rehabilitacja.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Tomasz Lis trafił w poważnym stanie do szpitala

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ponadto nie jest to pierwsza sytuacja, w której Tomasz Lis miał nagły problem zdrowotny. W 2016 roku uczestniczył w maratonie, po którego ukończeniu zasłabł. Okazało się, że wtedy również przeszedł niespodziewany udar. Stąd też spekulacje, że sytuacja mogła się powtórzyć i to mógł być prawdziwy powód trafienia do olsztyńskiego szpitala, jednak jak na razie informacje te nie zostały potwierdzone. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

- Po tamtym 3.03.16 miałem udar i cztery szpitale. Powiedzieli mi, że byłem o milimetr od śmierci. Więc czasem warto zwolnić - pisał w 2017 roku Tomasz Lis, po tym, jak już doszedł do siebie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News