Nowe fakty w sprawie Tomasza Komendy. Mordercą jest ktoś dobrze ustawiony?

Nowe fakty w sprawie Tomasza Komendy. Mordercą jest ktoś dobrze ustawiony? Źródło: YouTube - Superwizjer TVN

Tomasz Komenda spędził w więzieniu 18 lat po wyroku sądu w sprawie zabójstwa 15-letniej Małgosi. Po wielu procesach i odwołaniach ostatecznie mężczyzna wyszedł na wolność, gdy udowodniono, że obciążające go dowody nie są wystarczające. W sprawie pojawiły się nowe, zaskakujące fakty.

Tomasz Komenda jest człowiekiem, który w sprawie zabójstwa 15-letniej Małgosi poniósł wielką karę, choć nigdy nie ujawniono dowodów, które obciążałyby go bez cienia wątpliwości. Jego sprawa oburzyła niemal wszystkich Polaków, jednak w zeszłym roku nastąpił przełom. Mężczyzna w końcu zdołał wyjść na wolność, a o całej sytuacji sprzed dwudziestu lat znów zrobiło się bardzo głośno. 

Pojawiają się kolejne fakty w tej sprawie, które mogą być przełomowe dla śledztwa. Postanowiła je ujawnić jedna z osób, która przez dłuższy czas była związana ze sprawą i miała dostęp do wielu ważnych informacji. Niewykluczone, że już wkrótce postępowanie zostanie uzupełnione o kolejne dowody, które pozwolą odnaleźć sprawcę po wielu latach.

Tomasz Komenda został uniewinniony

W sprawie wypowiedziała się kobieta, która przez wiele lat działała jako pełnomocniczka rodziny zamordowanej 15-latki. Mecenas Ewa Suchecka przez lata analizowała sytuację i doszła do przełomowych wniosków, które mogą wspomóc działanie służb w najbliższym czasie. Domysły kobiety dotyczą trzech mężczyzn podejrzewanych obecnie o dokonanie morderstwa.

- Nie wykluczam, że chodzi o osobę z kontaktami w prokuraturze czy policji – w wywiadzie dla Gazety Wyborczej

Jednym z nich jest Norbert B., który pracował jako ochroniarz podczas zabawy sylwestrowej, na której doszło do morderstwa. Drugi podejrzany to Ireneusz M., jeden z uczestników zabawy sylwestrowej. Kobieta jednak twierdzi, że to nie oni dokonali zabójstwa. Jej argumenty pozwalają uwierzyć we wspomnianą teorię.

Kobieta twierdzi, że po morderstwie zostało mnóstwo śladów, jednak żaden z nich nie pozwalał na dokładne ustalenie sprawcy. W wyniku takiego działania można mieć wrażenie, że do zabójstwa doszło w wyniku działania profesjonalistów. Wszystko to wygląda podejrzanie, biorąc pod uwagę, że do wszystkiego doszło podczas wiejskiej zabawy.

Tomasz Komenda cierpiał za cudze przestępstwo

W więzieniu osadzono jednak kogoś, kto był zupełnie niewinny. Tomasz Komenda długo cierpiał przez działania śledczych, jednak po latach w końcu opuścił więzienie. Teraz pełnomocniczka rodziny zamordowanej dziewczyny twierdzi, że winnym musi być ktoś inny. Co więcej, przedstawia interesującą teorię na temat tej osoby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta uważa, że policja mogła przeoczyć jeden wątek. Skoro przez tyle lat nikt nie potrafił odnaleźć winnego, to może być to osoba mająca powiązania ze służbami lub światkiem przestępczym. Dzięki kontaktom być może udało się uniknąć konsekwencji za poniesione morderstwo, jak donosi mecenas. Na ten moment trudno jednak mówić, że jej zdanie jest czymś więcej niż teorią.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  2. Co za nikczemność! Po 30 latach mąż zostawił Marylę Rodowicz najgorszy i najbardziej OBRZYDLIWY sposób!
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. Zaskakujące wpisy Michała Wiśniewskiego. "Tęsknię"
  5. Barbara Kurdej-Szatan się ROZWODZI?! Zaskakujące komentarze na profilu artystki
  6. Paweł Domagała przekazał radosną nowinę! Muzyk i jego fani nie kryją szczęścia

źródło: naTemat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News