Karolak poniżył byłą ukochaną. Jego słowa szokują

Karolak poniżył byłą ukochaną. Jego słowa szokują Źródło: screen/youtube/TVN Series

Tomasz Karolak to polski aktor, którego większość z nas kojarzy głównie z komediami romantycznymi oraz z hitowym serialem TVP "Rodzinka.pl". Ostatnio jednak wszyscy obserwują go ze względu na głośne rozstanie z ukochaną, a teraz przed kamerami zdecydował się powiedzieć coś wstrząsającego w tej sprawie. 

Tomasz Karolak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskim show-biznesie. Mężczyzna kojarzy się głównie z komediami romantycznymi, "Rodzinką.pl" oraz różnego rodzaju serialami, w których namiętnie występuje. W ostatnim czasie jednak uwagę wszystkich fanów oraz mediów zwróciło zupełnie coś innego. Nie jest dla nikogo nowością, że Tomasz Karolak lubi przebywać w towarzystwie kobiet, a jego życie rodzinne jest sprawą dosyć skomplikowaną. Ostatnio głośno było o jego nowym związku z Magdaleną Malicką, ostatecznie jednak szybko się on zakończył, a teraz gwiazda TVP sama postanowiła skomentować tę sprawę. Jego słowa jednak są szokujące - poniżył swoją dawną ukochaną.

Kontrowersyjne rozstanie Karolaka z Dziun

Magdalena Malicka zwana Dziun poznała Karolaka na planie serialu "Rodzinka.pl" i podobno zaledwie jedna wspólna scena wystarczyła, by para coś do siebie poczuła. Wszystko wydawało się idealne, znajomi wróżyli im szczęśliwe wspólne życie, długo jednak ono nie potrwało. - Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę - napisała po zaledwie 4 miesiącach kobieta. Wyglądało na to, że Tomasz Karolak po raz kolejny postanowił wrócić do swojej byłej partnerki oraz dzieci, do tej pory jednak nie chciał komentować tej sprawy w mediach.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tomasz Karolak bezlitośnie upokorzył byłą dziewczynę

Tomasz Karolak do tej pory nie mówił nic o planach powrotu do byłej ukochanej, teraz jednak wszystko może ulec zmianie. W końcu postanowił wyjaśnić sprawę, gdy przyłapano go w galerii handlowej - spacerował z Violą Kołakowską, trzymając się za ręce. Jak się okazało, postanowił powiedzieć coś, przez co jego była ukochana będzie się mogła czuć poniżona. - My jesteśmy rodziną. Na zakupy zawsze jeździmy razem i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Nasze relacje są bardzo dobre i nigdy tego nie ukrywaliśmy - mówił w rozmowie z "Super Expressem". Tak szybka zmiana partnerki na byłą kobietą i całkowite wyrzucenie z pamięci Malickiej z pewnością ją zabolało, jak na razie jednak nie zdecydowała się na komentarz w mediach. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Tragiczny wypadek gwiazdy Polsatu! Zniszczył jej karierę
  2. Norbi odejdzie z „Jaka to melodia”? Jest już data
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  5. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News