Tomasz Karolak ma długi
Instagram/tomasz_karolak_official
- 31 Października 2019

Znany milioner pogrąża Tomasza Karolaka. Afera o setki tysięcy złotych

Tomasz Karolak poważnie poróżnił się z Robertem Dowhanem, senatorem Platformy Obywatelskiej. Chodzi oczywiście o pieniądze, które Dowhan miał pożyczyć aktorowi na rozwój teatru. Tomasz Karolak utrzymuje, że to wszystko z powodu błędu księgowej.

Tomasz Karolak z tych tarapatów może się nie "wykaraskać". Senator Robert Dowhan oskarża go o dług opiewający na setki tysięcy złotych. Aktor nie przyznaje się i utrzymuje, że to wszystko jedno wielkie nieporozumienie, ale senator za wszelką cenę planuje dopiąć swego. Konflikt wydaje się tylko eskalować.

Pieniądze można stracić w bardzo łatwy sposób.Jak zadzwoni do Ciebie nieznany numer i usłyszysz te 4 słowa natychmiast się rozłącz. Możesz stracić wszystkie pieniądzeCzytaj dalej

Tomasz Karolak pożyczył pieniądze na rozwój swojego teatru?

Zgodnie z ustaleniami "Faktu", historia długu zaczęła się dawno, bo aż osiem lat temu. To wówczas w Zielonej Górze kręcono odcinek popularnego serialu z Tomaszem Karolakiem w roli głównej - "39 i pół". Senator Dowhan, który oprócz funkcji w rządzie jest również prezesem tamtejszego klubu żużlowego, postanowił kuć żelazo póki gorące.

- Pomyślałem, że to będzie doskonała promocja miasta i żużla. Co tylko mogłem, pozałatwiałem za darmo - powiedział mediom.

Na planie serialu poznał Tomasza Karolaka, który poprosił go o to, aby został gwarantem spłaty leasingu za widownię jego teatru. Kwota wynosiła około 110 tys. złotych. Po jakimś czasie do senatora dotarły niepokojące informacje z banku - leasing wcale nie został spłacony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta spędza ostatni dzień ze swoim psemKobieta uwieczniła na zdjęciach ostatni dzień ze swoim psem. Później zawiozła go do klinikiCzytaj dalej

- Zadzwoniłem do Tomka, ale powiedział, że to pomyłka, i że wszystkim się zajmie - kontynuuje swoją opowieść senator Dowhan.

Nic takiego jednak się nie stało. Pisma z banku wciąż do senatora przychodziły, aż w końcu latem ubiegłego roku komornik zajął konta jego przedsiębiorstwa, aby odzyskać 260 tys. złotych - bo tyle miał wynosić wraz z odsetkami dług Tomasza Karolaka.

- On mnie oszukał, nie spłacił leasingu za widownię do swojego teatru. Karolak na mocy sądowej ugody zobowiązał się spłacić mi to w miesięcznych ratach po 10 tys. zł, ale do dziś dostałem jedynie ponad 3 tys. zł - skarży się mediom senator Dowhan.

Aktor ostro zareagował na oskarżenia senatora

- Niech pan Dowhan zabierze sobie tę pożal się Boże widownię - powiedział Tomasz Karolak, gdy usłyszał o sprawie.

Dzisiaj grzeje:

1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

Aktor utrzymuje, że dług, o którym mówi senator Dowhan, należy nie do niego, ale do teatru, a we wszystko zamieszana jest księgowa teatru, która miała oszukiwać Karolaka w kwestiach finansowych. Zgodnie z tym, co aktor przekazał mediom, sprawą nierzetelnej księgowej zajmuje się prokuratura i właśnie dlatego spłata długu tak bardzo się odwleka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz trywialną rzecz na prawku? Na kontroli SPORO zapłacisz
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Mężczyzna i proszek do pieczeniaWsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł wszystkie oczekiwania, 18 zadziwiających trikówCzytaj dalej

źródło: onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News