Tomasz Kammel trauma apel
Instagram tomaszkammel
Joanna Szwalikowska - 14 Listopada 2020

Tomasz Kammel przeżył prawdziwą traumę, zaapelował do wszystkich. Widoku nie da się wymazać z pamięci

Tomasz Kammel wziął udział w eksperymencie, który polegał na symulacji potrącenia samobójcy oraz stada jeleni. Określił to doświadczenie jako "traumatyczne", jednocześnie przekazał również kilka bardzo ważnych słów do swoich obserwatorów i nie tylko.

Tomasz Kammel to jeden z najbardziej znanych i lubianych dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych w kraju. Z pewnością nie może on narzekać na brak obowiązków zawodowych. Jest jednym z prowadzących "Pytanie na śniadanie", a także całej serii programów "The Voice".

Mieszkańcy rodzinnej wsi kard. Dziwisza wypowiedzieli się o duchownym. Zdradzili pilnie strzeżoną tajemnicęMieszkańcy rodzinnej wsi kard. Dziwisza wypowiedzieli się o duchownym. Zdradzili pilnie strzeżoną tajemnicęCzytaj dalej

Tomasz Kammel przeżył traumę. Zaapelował również do wszystkich, przekazując bardzo ważne słowa

W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl, Kammel zdradził, że nagrania do ostatniej serii "The Voice" stoją pod znakiem zapytania. Jak się okazuje, produkcja zdecydowała się wstrzymać na razie prace w trosce o bezpieczeństwo uczestników i ryzyko zakażenia koronawirusem.

- Program przesunięty na przyszły rok, na styczeń. Mam nadzieję, że tak będzie, bo to jest piękny, wartościowy program - mówił Kammel w rozmowie z portalem.

Oprócz regularnego pojawiania się na ekranie telewizorów, Tomasz Kammel jest również aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Na swoim koncie na Instagramie dzieli się z obserwatorami swoimi spostrzeżeniami, zdjęciami z planu, a także tymi prywatnymi.

W swoim ostatnim poście opublikował zdjęcie, na którym pozuje przed lokomotywą. Jak zdradził, aby wyhamować taką maszynę do zera, potrzeba niemal półtora kilometra. Zwrócił tutaj uwagę na problem maszynistów, którzy nie są w stanie odpowiednio szybko zareagować podczas nieprzewidzianych sytuacji.

By wczuć się w rolę maszynisty, zdecydował się poprowadzić pojazd w symulatorze. Przyznał, że efekt był bardzo drastyczny. Najpierw miał potrącić samobójcę, a następnie stado jeleni. To doświadczenie skłoniło go do krótkiej refleksji, którą podzielił się z fanami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Żeby wyhamować do zera bestię za moimi plecami jadącą 160 km/h potrzeba prawie półtora kilometra. Jeśli maszynista dostrzeże z kilkuset metrów samochód stojący na przejeździe, praktycznie nic nie może zrobić. Dzisiaj to przeżyłem. Najpierw potrąciłem samobójcę, potem zabiłem stado jeleni. Traumatyczne doświadczenie, mimo że wszystko odbyło się w symulatorze. Efekty wizualne, kinestetyczne, dzwiękowe są tam 100% realne - pisał Kammel pod opublikowanym zdjęciem.

Pomimo iż potrącenia samobójcy oraz stada jeleni było jedynie symulacją, dziennikarz przyznaje, że było to dla niego bardzo traumatyczne doświadczenie. Niestety, wielu maszynistów musi się zmagać z tak trudnymi momentami w rzeczywistości. Czują się oni bezsilni, ponieważ nie są w stanie zareagować na tyle szybko, aby maszyna zdążyła wyhamować. Taka praca wymaga bardzo silnej psychiki.

- Bardzo to było poruszające. Od dziś jeszcze bardziej uważam na przejazdach, to mega ważne, zawsze, ale szczególnie jesienią. Proszę puśćcie dalej, bo ciągle dużo ludzi ginie w Pl na przejazdach - zaapelował dziennikarz.

Dzisiaj grzeje:

1. Wiceminister zdrowia zdradził, co stanie się już 18 listopada. Niebywałe doniesienia dla wielu Polaków

2. „Rodzice mają 6 córek , a każda z nich ma brata”. Potrafisz rozwiązać zagadkę? Przerosła 96% z nas

3. Premier Morawiecki nie mógł dłużej milczeć. Ważny apel do wszystkich Polaków

Prezenter przyznał, że od teraz będzie zwracał jeszcze większą uwagę na przejazdach niż do tej pory i o to samo poprosił również swoich obserwatorów. Oczywiście wpis nie pozostał bez reakcji. Internauci w komentarzach przekazali mnóstwo wyrazów wdzięczności za zwrócenie uwagi na ten problem oraz nagłośnienie go. Oby jego słowa stały się inspiracją dla wielu osób do jeszcze większej ostrożności na drodze.

- Super akcja Panie Tomku. Mój mąż jest maszynistą pociągu. Wiem, że takie akcje prowadzone przez znane osoby przemawiają do wyobraźni;
- Zdarzyło mi się być pasażerem pociągu, gdzie maszynista nie zdążył, przerażające. Warto uświadamiać ludzi;
- Zawsze czuję niepokój przejeżdżając przez tory - pisali poruszeni internauci.

Tomasz Kammel

Źródło: Instagram

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szpital odmówił przyjęcia 12-letniej dziewczynki. Powód decyzji woła o pomstę do nieba
  2. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  3. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  4. Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie. Ciężko uwierzyć, co zrobiła podczas uroczystości
  5. Mama przyszła odwiedzić grób 4-letniego synka, nie zastała nagrobka. Bulwersujące, do czego doszło
  6. Dodajesz imbir do herbaty? Cudownie, wzmacniasz pracę ważnego narządu
  7. Kolejny apel do ministra rolnictwa. Tym razem pojawiła się prośba o 6-letnie odroczenie zakazu
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News