To wiadomość dosłownie z ostatniej chwili. Jak się okazuje nie żyje jeden z najsłynniejszych polskich muzyków sceny rapowej. To dramat dla rzeszy fanów, dla których Tomasz Chada był idolem. 

To czarny dzień dla polskiego rapu. Okazuje się, że nie żyje słynny polski raper, Tomasz Chada. Muzyk zginął w Rybniku, w szpitalu psychiatrycznym. Miał w pewnym momencie wyskoczyć z okna, a podczas upadku doznał ogromnych obrażeń. Jego kręgosłup uległ roztrzaskaniu. Przewieziono go natychmiast do szpitala. Podczas badań mężczyzna zmarł, nie udało się go uratować.

Do incydentu doszło w nocy z soboty na niedzielę. Informację o śmierci Chady podała wytwórnia, z którą współpracował, Step Records.

– W nocy z soboty na niedzielę zmarł Tomasz Chada, wieloletni reprezentant Step Records, a przede wszystkim nasz Przyjaciel. Pogrążeni w smutku, prosimy o okazanie szacunku Rodzinie Tomka w tym bardzo trudnym czasie – czytamy w oświadczeniu Step Records.

Tomasz Chada nie żyje

W sprawie śmierci Chady szokuje jednak nie tylko tajemniczość, jaką owiany jest sam incydent, który doprowadził do jego zgonu, ale także jego wiek. Nikt nie spodziewał się bowiem, że 39-letni raper zginie. Wiadomość o jego śmierci dosłownie przeszyła Polskę.

Tomasz Chada – kim był, skąd pochodził?

Chada urodził się w 24 sierpnia 1978 roku w Warszawie. Już w wieku 17 lat zaczął nagrywać pierwsze utwory. Jego pierwszym kawałkiem była piosenka „WW-A miasto stołeczne”, którą nagrał jeszcze jako nastolatek.

Prawdziwą karierę zaczął jednak w 2009 roku, kiedy wydał pierwszy album – „Proceder”. Ta spotkała się z olbrzymie pozytywną odezwą, co zapewniło Chadzie miejsce wśród najlepszych polskich raperów. Nagrywał m.in. z takimi sławami jak Peja, Pih, Pyskaty czy Ten Typ Mes.

facebook.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wypadek rządowej limuzyny! PiS milczy
  2. Ogromna wtopa Mazurek. Ziobro ją za to zniszczy
  3. Bożena Dykiel na skraju wytrzymałości. Z aktorką jest naprawdę źle

8 najdziwniejszych relikwii, które przyprawią cię o zawrót głowy


Kiedyś je ubóstwialiśmy... Co robią dziś i jak wyglądają?


Źródło: eska.pl

Zobacz również