Na zdjęciach z głosowania nad wotum nieufności wszyscy politycy Prawa i Sprawiedliwości wyglądają na zadowolonych z przebiegu spotkania, nawet Beata Szydło, która zapewne przeczuwała, że pomimo zwycięstwa już za chwilę straci stanowisko. Tylko jedna osoba wydaje się być niezadowolona.

Ministrowi sprawiedliwości Zbigniewowi Ziobrze ewidentnie nie podobają się zmiany, które pociągną za sobą kolejne przetasowania w rządzie. Nieustannie trwają spekulacje nad tym, których ministrów, spośród powołanych przez Beatę Szydło, wymieni Mateusz Morawiecki. Już od dłuższego czasu pojawiają się pogłoski na temat konfliktu Morawieckiego z Ziobrą.

ZOBACZ TAKŻE: Wojna Morawieckiego i Ziobry rozsadza rząd od środka. Wiemy kogo popiera Kaczyński

Wszyscy klaszczą Morawieckiemu, a Ziobro podnosi bunt

Polskie media obiegła szokująca informacja. Szef resortu sprawiedliwości miał szukać na Morawieckiego haków. Ludzie Ziobry podnieśli otwarty bunt przeciwko nowemu ministrowi.

– Jeśli to prawda, że ziobryści zagrozili wyjściem z ZP jeśli Morawiecki dostanie nominację na premiera to mamy pierwszy od dawna otwarty bunt przeciwko Jaro. Zawsze mnie dziwiło, dlaczego dostali przez te dwa lata od niego tak dużo. Kupuję beef jerks, bo popcornu nie lubię – poinformował prawicowy publicysta Rafał Ziemkiewicz.

wszyscy klaszczą morawieckiemu
fot. youtube.com/Janusz Jaskółka

ZOBACZ TAKŻE: Nowy konflikt w rządzie. Morawiecki ma na pieńku z…

Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON


Jak Tusk zachowywał się w szkole? Oburzające! 10 nieznanych faktów z jego życia

...

Zobacz również

Zobacz również