Cała Polska żyje obecnie dramatycznymi wydarzeniami, które miały miejsce w Rimini. Grupa mężczyzn zgwałciła tam młodą Polkę oraz pobiła do nieprzytomności jej męża. Jak się jednak okazuje, już kilka dni po tragicznych wydarzeniach we Włoszech, kolejna kobieta została skrzywdzona przez kilku napastników na plaży na Majorce.

19-letnia obywatelka Wielkiej Brytanii wezwała policję po tym, jak została zgwałcona przez 3 mężczyzn na plaży w Magaluf. Przekazała także funkcjonariuszom zdjęcie jednego z napastników, którego poznała jakiś czas wcześniej na Majorce.

Żaden z gwałcicieli nie został jeszcze aresztowany, jednak policja prowadzi dokładne śledztwo w tej sprawie. Nie wiadomo bowiem, czy mężczyźni wciąż są na wyspie, czy też wrócili już do swojego kraju. Prawdopodobnie oni także pochodzą z Wielkiej Brytanii.

Do gwałtu miało dojść, kiedy 19-latka wybrała się na plażę ze znajomym chłopakiem. Wtedy on napadł ją z dwoma kolegami i nikt nie usłyszał niestety jej wołania o pomoc. Miejscowe służby zaznaczają, że sprawa ta jest „wyjątkowo skomplikowana”.

...

Zobacz również

Przerażające gwałty, które wstrząsnęły światem