Obywatele są zadziwieni! Opinia publiczna dowiedziała się bowiem oficjalnie, jak wysoką emeryturę otrzymuje miesięcznie szef Ministerstwa Obrony Narodowej, Antoni Macierewicz.

Antoni Macierewicz na emeryturze

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków Prawa i Sprawiedliwości i do niedawna minister obrony narodowej, Antoni Macierewicz, przeszedł na emeryturę. Oficjalnie podano ile polityk dostaje z kieszeni podatnika.

Polityk dostaje od państwa co miesiąc ponad 3 tysiące złotych. Chociaż może się to nie wydawać gigantyczną kwotą, w porównaniu do najniższej wypłacanej obecnie przez ZUS emerytury, czyli 4 groszy, są to wręcz ogromne pieniądze.

ZOBACZ TAKŻE – Ujawniamy! Dymisja Macierewicza to PRZYKRYWKA, mroczny plan Kaczyńskiego

Nie tylko świadczenie

Poza tym warto zaznaczyć, że Macierewicz zarabia dodatkowo ok. 12,5 tys. zł jako szef Ministerstwa Obrony Narodowej. Nie może więc zdecydowanie narzekać na finansowe braki.

ZOBACZ TAKŻE: Wałęsa właśnie odwrócił bieg historii! Publikuje dokumenty, Kaczyński przerażony

Antoni Macierewicz od lat wzbudza ogromne i skrajne emocje, głównie za sprawą tego czym się zajmuje tj. badaniem przyczyn katastrofy smoleńskiej. Teorie wysnuwane przez jego zespół są przyjmowane jako – delikatnie mówiąc – kontrowersyjne przez dużą część społeczeństwa polskiego.

Polityk cieszy się jednym z najmniejszych wyników zaufania społecznego, co w kontekście otrzymywania wysokiego świadczenia emerytalnego wzbudza jeszcze większe emocje.

Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON


Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]

...

Zobacz również